Tiger’s Claw
Tiger’s Claw
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 720
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 95.14
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
Zagraj

Tiger’s Claw

Masz ochotę na niezwykłą przygodę i wygraną jednocześnie? Tiger’s Claw będzie idealnym wyborem. Z pięknymi animacjami i wyjątkowo dobrą grafiką gra od Betsoft przeniesie Cię w unikalny świat magii i wierzeń szamańskim. Czas założyć maskę i udać się w góry w poszukiwaniu odpowiedzi. Jeśli wrócisz z amuletem z tygrysiego pazura, czeka Cię sława i bogactwo.

Tak można by opisać świat, w jakim się znajdziesz jeśli zaczniesz grać w Tiger’s Claw. Gra ta jest na tyle unikalna, że postanowiliśmy napisać o niej recenzję. Z 723 liniami płatnymi, darmowymi spinami, które można aktywować niemalże bez końca Tiger’s Claw stanowi świetną alternatywę do gier innych producentów oprogramoania do kasyn online. Gwarantujemy, że Tiger’s Claw uwiedzie Cię niepowatarzalnym klimatem i możliwością wygranej.

Wygląd i oprawa graficzna

Tiger’s Claw robi wrażenie już zaraz po otwarciu gry. Klikając na logo gry z tygrysim pazurem, spodziewamy się czegoś ezoterycznego i bajkowego. To, co widzimy jednak po załadowaniu się gry przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Naszym oczom ukazuje się przepięknie skomponowany automt do gry z ruchomym tłem. A co na nim? Górskie szczyty i indiański namiot, w którym tli się niewielkie świato, prawdopodobnie pochodzące od ogniska. Magiczności tego krajobrazu dopełnia ezoteryczna muzyka, jakby pieśń szamana i gra na piszczałkach. Muzyka przyśpiesza jak tylko naciskamy przycisk spinu. Tworzy ona pewnego rodzaju napięcie i dopełnia klimatu gry. Wiemy, że zadanie nie będzie łatwe i czeka nas ciężka przeprawa przez góry w poszukiwaniu wygranej. Do tego jest zima, gdzieś w oddali kryje się biały tygrys śnieżny, a wygrane dosłownie zamarzają skute lodem na bębnach!

Jakie symbole pojawiają się na bębnach w Tiger’s Claw? Widzimy tygrysią łapę z wypływającą z nią kulą mocy, magiczne artefakty w postaci figurek, maskę i instumenty muzyczne szamana, a także jego samego. Wszystkie symbole oddano z godną podziwu jakością i dbałością o szczegóły.

Jak we wszystkich innych grach Betsoft mamy możliwość zmiany stawki, w tym wypaku od 0,01 do 250. Istnieje również możliwość gry w trybie auto, więc maszyna będzie kręciła określoną ilość spinów bez naszej ingerencji. Z każdą wygraną mamy też szansę na podjęcie ryzyka i w przypadku odgadnięcia wyniku podwojenia kwoty. Betsoft umożliwia również postawienie maksymalnej stawki zakładu za pomocą jednego przycisku, czyli ‘Max Bet’. Wówczas obstawisz zakład o kwocie 250 bez konieczności kilkakrotnego klikania w strzalki pozwalające na zmianę zakładu. Jeśli znudzi Ci się ezoteryczna muzyka wystarczy kliknąc ikonkę głośnika, by ją wyciszyć. Wówczas w Twoich głośnikach może zabrzmieć Twój ulubiony utwór z playlisty.