Tiger’s Glory
Tiger’s Glory
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.51
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100%, DO 140 EUR
100%, DO 140 EUR
Zagraj

Tiger’s Glory

W Tiger’s Glory, ekscytującej grze hazardowej od Quickspin przeniesiesz się na arenę rzymskiego koloseum. Wolisz siedzieć bezpiecznie na trybunach i obserwować, czy chwycisz za miecz i staniesz do walki o życie, chwałę i wielkie wygrane? Gra warta jest świeczki. Tiger’s Glory może pomnożyć Twój zakład nawet do 12 000 x!
Tiger’s Glory to maszyna hazardowa do gry online, w której krew leje się strumieniami. Tym razem jednak stajemy po stronie walczacych na arenie zwierząt. Zdesperowane i wystraszone walczą o swoje życie. Raz po raz widzimy jak atakują gladiatora, który w starciu z potężnym tygrysem nie ma najmniejszych szans…

Tiger’s Glory to 6-bębnowy automat z 6 rzędami i az 4096 liniami płatnymi! Gra wygląda tak jak automat wyprodukowany w studio gier Quickspin: ten sam bajkowy styl, zupełnie tak jakby wszystkie gry tego producenta projektował ten grafik. Oczywiście to nie może być prawda i w biurze pracuje cały sztab grafików. Gry wyglądaja jednak podobnie, gdyż tak właśnie chce Quiskspin. Dzięki temu są bardzo szybko i łatwo rozpoznawalne jako automaty tego producenta.

Bębny automatu umieszczono pomiędzy kolumnami jońskimi, w tle natomiast widzimy sławne koloseum rzymskie. Na scenie amfiteatru przelewano krew, ginęli zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Gra od Quickspin świetnie oddaje klimat tego miejsca: jesteśmy w środku zadaszonego koloseum, jest ciemno i gdzie niegdzie palą się pochodnie. Scieżka dźwiękowa tego automatu tworzy klimat niebezpieczeństwa i bohaterskiej walki.

Na bębnach automatu pojawiają się symbole przedstawiające wojowników. Każdy z nich dzierzy innego rodzaju broń: harpuny, miecze, czy włócznie. Nie mogło zabraknąć tytułowego tygrysa, który pełni role Scattera w grze. Oprócz tego pojawiają się także symbole z literami: Q, J, K, A, 9 i 10, czyli klasyka.