Tornado: Farm Escape
Tornado: Farm Escape
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 93
Rok wydania: 2015
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Tornado: Farm Escape

Tornado: Farm Escape przenosi nas z dala od miejskiego zgiełku. I to dosłownie, gdyż akcja slotu dzieje się na amerykańskiej farmie. Jak widzimy w intro do gry mieszkające tam zwierzęta pracują od świtu do zmierzchu i marzą o chwili wytchnienia przed pójściem spać. Tymczasem wybawienie przynosi im tornado, które unosi wszystkie zapracowane zwierzątka z farmy i uwalnia od niewolniczej pracy. Tornado będzie szaleć również na bębnach maszyny i uwalniać różne opcje bonusowe. Będzie ciekawie! Zapraszamy do przeczytania recenzji slotu Tornado: Farm Escape.

Wypróbuj automat Tornado: Farm Escape za darmo:

Zagraj na slocie Tornado: Farm Escape w tych kasynach:

Wygląd slotu

Tornado: Farm Escape to klasyczny 5-bębnowy automat z trzema rzędami i 20 liniami wygrywającymi. Zaraz po otwarciu gry, wiadomo że mamy do czynienia z video slotem NetEnt. Rozpoznajemy to po ładnie wykonanej grafice i tym samym, obecnym w każdej grze NetEntu panelu sterowania. Te same zielone strzałki dla zmiany poziomu i zielone przyciski dla zakręcenia spinu. W Tornado: Farm Escape mamy też możliwość bezpłatnego zagrania w trybie demo, dzięki czemu każdy ma okazję do przetestowania slotu.

tornado farm escape netent

Automat cechuje się ładną, kolorową oprawą graficzną. Na bębnach slotu pojawiają się krówki, świnki, kurki, koniki, a także takie przedmioty jak stary, zużyty kalosz, fotel, spakowana w pośpiechu walizka, czy stare radio. Te ostatnie wygladają jak przypadkowo znalezione, rozrzucone gdzieś przez huragan. Wiejski klimat slotu podkreśla ścieżka dzwiękowa w rytmie muzyki country. Kiedy trafiamy kombinację symboli, te zaczynają się poruszać. Czasem widzimy też animacje filmowe, a na nich zwierzątka porwane przez tornado. Nie wyglądają na wystraszone, wręcz przeciwnie czerpią frajdę z faktu, że nie muszą już nigdy więcej pracować. Celem w grze Tornado: Farm Escape jest ucieczka z farmy i zdobycie jak największych wygranych!

Trudno oprzeć się porównaniu gry Netent Tornado Farm Escape do Toy Story, czy Nemo, gdzie rzeczom lub zwierzętom zostały nadane ludzkie cechy. Zarówno świat gry jak i wspomnianych filmów anonimowanych został odwrócony do góry nogami. Zaczynamy widzieć wszystko z innej perspektywy i postrzegać ludzi jako zagrożenie, co jest dość zabawne biorąc pod uwagę, że nimi jesteśmy.