Twin Spin
Twin Spin
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 243
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Tak
RTP: 96.6
Rok wydania: 2013
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Twin Spin – recenzja

Jeżeli szukasz klasycznego video slotu, który zaprojektowany został na „retro nutę”, bazującego jednak na najnowszych technologiach z branży gier hazardowych wtedy Twin Spin będzie dla Ciebie bardzo ciekawą alternatywą.

Wypróbuj automat Twin Spin za darmo:

Zagraj na slocie Twin Spin w tych kasynach:

Propozycja przygotowana przez NetEnt daje aż 243 możliwości wygranej, ciekawe opcje podwajania zysków, które wywołają niezapomniane emocje oraz symbole Wild gwarantujące jeszcze więcej frajdy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się dlaczego warto spróbować swoich sił właśnie na tym jednorękim bandycie, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.

Podstawowe informacje

Utrzymany w kolorystyce dyskotek lat 70-tych Twin Spin oferuje teoretyczną wypłatę na poziomie 96.6%. Całość składa się z 5 niezależnych bębnów podzielonych na trzy rzędy. Zwykłe linie zakładowe zostały zastąpione tak zwanymi WinWays czyli 243 sposobami na wygraną. Gracz ma możliwość swobodnego modyfikowania poziomów zakładów oraz wartości monety – wspominane przed chwilą WinWays są aktywowane natomiast w momencie zdobycia tych samych symboli na sąsiadujących ze sobą bębnach (od strony lewej do strony prawej).

Podwojenie i symbole Wild

Podwojenie podczas gry na maszynie Twin Spin polega na podwajaniu i synchronizowaniu symboli w rzędach na co najmniej dwóch bębnach ze sobą sąsiadujących. Dzięki temu istnieje szansa, że z bliźniaczych bębnów mogą powstać trojaczki, czworaczki lub nawet pięcioraczki! Pozwala to na osiąganie o wiele wyższych i korzystniejszych dla zawodnika wygranych.

Funkcję symbolu Wild pełni tutaj klasyczny joker (dostosowany do retro designu całego slotu), zastępujący oczywiście wszystkie pozostałe symbole. Jeżeli ma tworzyć WinWays nie może pojawić się na bębnie pierwszym (jedynie 2, 3, 4 lub 5).