Vampire Senpai
Vampire Senpai
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 40
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.19
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Chiński folklor i komiczne wampiry, czyli odjechany slot Vampire Senpai. Dostawca oprogramowania gier kasynowych Quickspin słynie z totalnie pokręconych pomysłów, to fakt. Rapunzel Tower zabiera nas na niemalże dziecinną podróż do krainy bajek, natomiast Nero’s Fortune przenosi nas do starożytnego Rzymu z czasów imperium Nerona. Tym razem deweloper posunął się jeszcze dalej.Slot Vampire Senpai jest inspirowany „Jiangshi”, czyli postaciami, które pojawiają się w chińskim folklorze i pochłaniają energię życiową ludzi. Z tak nietuzinkowym podejściem do gry, nie mamy prawa oczekiwać przeciętnej rozrywki! Zobaczcie co czeka na was w slocie Vampire Senpai!

Producent gryQuickspin
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne40
Bębny5
Min. zakład0,10
Max. zakład100
RTP96.19%

Vampire Senpai: Oprawa graficzna

Atmosferę chińskiego folkloru wyczujemy niemalże natychmiast. Akcja toczy się w świecie pełnym skaczących wampirów – jednak, spokojnie, nie napotkasz tu upiornych postaci. Grafika utrzymana jest w kreskówkowym, zabawnym stylu. Gra opiera się na stworzeniach znanych jako Jiangshi, które są ożywionymi postaciami, nam częściej znanymi z innych kultur jako zombie.

Symbole obejmują niską wartość i stylizowane symbole A, K, Q i J. Ujrzysz tu także 3 symbole ludzkich postaci, które są średniej wartości. Czerwonawy człowiek to symbol o najwyższej wartości, płacący 1, 2,5 lub 10x stawki za 3, 4 lub 5 symbole na linii wypłaty.
Symbol Jiangshi to symbol wild, który zastępuje wszystkie wymienione powyżej symbole – 3, 4 lub 5, płacąc 1, 2,5 lub 20x wartości stawki. Symbole wild mogą również pojawić się w grze podstawowej i darmowych spinach.

Vampire Senpai to automat o formacie 5×5. Siatka jest osadzona w pomalowanej na czerwony kolor pagodzie ze złotym, pochyłym dachem i lampionami kołyszącymi się na wietrze. Pagoda znajduje się w mistycznym chińskim ogrodzie, o zmroku, tuż przed zachodem słońca, pozwalając mrocznym postaciom swobodnie wędrować po ziemi. Ścieżka dźwiękowa, bez względu na tryb gry, jest wyjątkowo kojąca i bardzo… zen.

Funkcje bonusowe w Vampire Senpai

Automat Vampire Senpai opiera się w sporej mierze na symbolach wild. Symbol wild w postaci wampira, który sprawia, że inne symbole stają się również symbolami wild, a także tajemnicze symbole wild w postaci talizmanów, które mogą pojawić się w slocie podstawowej, są niezwykle znaczące dla przebiegu gry.

Funkcja Turning Wild

Wypatruj symboli wild (wampirów) lądujących na bębnach. Kiedy wampir pokaże się na planszy, przekształca otaczające go symbole średniej wartości w zmieniony symbol wild. Te z kolei mogą przemieniać otaczające symbole średniej wartości na symbole wieloznaczne. Zamiana trwa, dopóki wszystkie symbole średniej wartości nie staną się symbolami wieloznacznymi.

Funkcja Talisman Mystery Wilds

W grze podstawowej od 3 do 9 symboli wild może pojawić się losowo na bębnach 1, 2, 3 i/lub 4. Te zastępują zwykłe symbole, pomagając w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Funkcja Reanimated Free Spins

Funkcja jest uruchamiana przez uzyskanie na bębnach 3 lub więcej symboli bonusowych dzwonków. Im więcej ich widzisz, tym więcej darmowych spinów zaczynasz:
• 3 bonusowe symbole scatter = 7 darmowych spinów
• 4 bonusowe symbole scatter = 9 darmowych spinów
• 5 bonusowych symboli scatter = 12 darmowych spinów
Kiedy w grze pojawia się wild w postaci wampira, pozostaje on na bębnach przez cały czas trwania funkcji. Jednak na początku każdego darmowego spinu przeskoczy on do losowej pozycji.

Symbole wild w postaci talizmanów mogą również pojawić się podczas darmowych spinów. Tym razem jednak blokują się na danym miejscu na czas trwania funkcji. Co ważniejsze, wartość symboli wild wzrasta, gdy w kombinacji otrzymasz 5 jednakowych symboli. Otrzymasz wtedy 40-krotną stawkę zakładu w przeciwieństwie do 20-krotnej stawki w grze podstawowej.

Dlaczego Warto Grać w Vampire Senpai

• W grze nie zawalczysz o jackpota, jednak maksymalna wypłata wynosi 8800x stawki zakładu!
• Automat online ma średni poziom zmienności, co gwarantuje, że otrzymasz co najmniej kilka ponadprzeciętnych wygranych z konkretną częstotliwością.

• Gra ma korzystny współczynnik RTP na poziomie 96,19%.
• Slot Vampire Senpai jest wspaniale dopracowana, co oznacza, że bez problemu zagrasz w nią także na smartfonie czy tablecie.
Odjechany motyw, który nigdy wcześniej nie pojawił się w świecie slotów online – chiński folklor, Jianshi i powstałe zza grobów postaci!