Volcano Riches
Volcano Riches
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 40
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.48
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Volcano Riches – Czas na gorące wygrane od Quckspin

Vulkano reaches to automat do gry hazardowej, który zna chyba każdy. Maszyna ta jest dość powszechnie znana, zwłaszcza dzięki charakterystycznemu designowi i wspaniałym grafikom. Producent gier – Quickspin podjął dość oryginalny temat, który sprawił, że gra wyróżnia się spośród tysiąca innych. Vulkano Riches zabierze Cię w daleką podróż do polinezyjskich wysp i świata wysokich wygranych. Ufff ależ tu gorąco!

Przenieś się do świata wygranych, gdzie masz szansę pomnożenia ich dzięki mnożącym się symbolom Wild na bębnach i sesji darmowych spinów. Będzie to niezapomniana przygoda!

Wygląd i oprawa graficzna

Jak już wspominaliśmy Vulcano Riches to gra, która pod względem graficznym zdecydowanie różni się od wielu automatów online. W grze pojawia się bóstwo wulkanu czcone przez polinezyjskich tubylców. Zapewne nie bez powodu mieszkańcy wysp obdarzają je szacunkiem i czcą z takim oddaniem… Jak się domyślasz chodzi o szczęście i wysokie wygrane…

Zaraz po uruchomieniu gry zostajemy wprowadzeni w egzotyczny klimat gry – słyszymy muzykę z wysp Polinezji. Z pewnością jeden z instrumentów to ukulele, które nadaje jej bardzo egzotyczne i obce brzmeinie. Od razu wiemy, że znależliśmy się gdzies horendalnie daleko!

Grafiki w grze uzupełniaja to odczucie. Symbole przedstawiają mieszkańców wysp w tańcu: kobiety mają kwiaty wplecione we włosy i długie, trawiaste spódnice. Mężczyżni w stroju wyjściowym, z pióropuszami na głowie i wieńcami kwiatów na szyi. Dalej widzimy posągi, jakby z Wysp Wielkanocnych, potężne obeliski z twarzami w wyrazie bólu, strachu, czy wściekłości. Od czasu do czasu mamy okazję zobaczyć symbole specjalne, takie jak Scattery, symbole Wild. Jednym z najważniejszych symboli jest ten, który przedstawia boginię wulkanu: kobietę, której ciało jest żywym ogniem, rozgrzaną do czerwoności lawą. Jeśli nasz opis zaintrygował Cię, nie przerywaj lektury i przejdź do kolejnego paragrafu, w którym opowiemy o opcjach bonusowych w grze Volcano Riches.

Volcano Riches bogini ognia