Wicked Tales: Dark Red
Wicked Tales: Dark Red
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 25
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.1
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
2000 PLN + 200 darmowych spinów
2000 PLN + 200 darmowych spinów
Zagraj

Czas na polowanie na wilkołaka w Wicked Tales: Dark Red!

Wicked Tales: Dark Red to czarna wersja czerwonego kapturka. W grze pojawia się seksowna blondi i mężczyzna przeieniajacego się w wilkołaka. Żeby nie było Ci mało wrażeń, piękne dziewczę dzierży w dłoni topór, a jej kibić zdobi sznurowany gorset. Czerwony Kapturek wybiera się na polowanie i ma zamiar zedrzeć skórę z wilka… Jeśli dość masz słodkich bajeczek dla dzieci i marzy Ci się coś bardziej z przytupem, Wicked Tales: Dark Red będzie jak znalazł! Premiera gry miała miejsce 26 września.

Wicked Tales: Dark Red wydaje się być jedną z lepszych gier hazardowych Microgaming. W Polskie Kasyno podoba nam się motyw tego video automatu i oryginalne podejście do tematu. Wreszcie, Wicked Tales: Dark Red zaplusował u nas dzięki opcjom bonusowym, które sprawiają, że gra na tej maszynie bywa niezwykle eksyctująca. Głownie chodzi o grę bonusową, w której można wylosować kolejne benefity i darmowe spiny. Automat od Microgaming cieszy oczy swoją dopracowaną i baśniowo-romansową grafiką, która nadaje tej grze niesamowity klimat. Wszystko to sprawia, że wyrobiliśmy sobie całkiem pozytywną opinię na jego temat i szczerze polecamy ją wszystkim miłośnikom gatunku fantasy.

Wygląd i oprawa graficzna gry

Klimat gry hazardowej Wicked Tales: Dark Red ma coś w sobie z dramatycznego romansu i fantastycznych opowieści. Takie skojarzenia przywodzi na myśl wygląd głownych bohaterów tego video slotu: seksownej blondynki (Czerwonego Kapturka) i mężczyzny wilkołaka w koszuli, która odkrywa więcej niż zakrywa… Czyżby to nie Kapturek miał upolować wilka, a odwrotnie? Kolejne skojarzenia budzą kwiaty czerwonych róż nagminnie pojawiające się w tym slocie i księżyc w pełni. Ten ostatni oczywiście ma związek z opowieścią o wilkołaku, ale jest też Scatterem, który uruchamia grę bonunsową. Sam koncept gry bardzo nam się podoba i przypomina nieco inną grę hazardową Microgaming, Immortal Romance.

Graficy zadbali o szczegóły. W tle widzimy górską chatkę i rozciągający się wokół niej las. Zapewne to w nim grasuje drapieżca, a gdy na niebie pojawia się księżyc w pełni podchodzi bliżej pod osiedla ludzkie… Czerwony Kapturek zamierza położyć temu kres.

Dark Red to 5 bębnowy automat (bębny mogą zmieniać pozycję) z 3 rzędami i 25 liniami płatnymi. Jedną z najwiejszych atrakcji tego automatu są Wandering Wheels (przemieszczające się bębny) tworzące tak zwane Jumbo Symbols, symbole skłądające się z 3 rzędów. Przedstawiają one jeden z trzech symboli o wysokiej wartości: kobietę Czerwonego Kapturka, mężczyznę Wilkołaka i futrzastego wilka. Pozostałe symbole, już normalnej wielkości poruszają się na bębnach osadzonych w pięknej, rzeźbionej ramie. Tło symboli stanowią belki drewniane.