Wild Heist at Peacock Manor
Wild Heist at Peacock Manor
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 17
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.1
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Wild Heist – Daj się porwać niezwykłej historii!

Wild Heist at Peacock Manor to rewelacyjnie zaprojketowany automat, w sam raz dla miłośników misternie skonstuowanych historii i pięknej, secesyjnej grafiki. Wild Heist At Peackock Manor nie meże się nie podobać. Gra jest wprost urocza i z pewnością znajdzie swoich zagorzałych wielbicieli!

Oprawa graficzna

W Wild Heist at Peackock Minor urzeknie Cię piękna, wykonaną w najdrobniejszym szczególe grafiką. Konsola automatu to specyficzny mechanizm z odlewaymi żelaznymi elementami w kształcie liści. Nie ma wątpliwości – zostaliśmy przeniesieni do końcówki XIX wieku i czasów, w których tworzył Alfons Mucha i inni artyści. Uwagę wszystkich graczy natychmiast przyciągnie tajemniczy element z malunkiem pawia. W nim znajdują się trzy klucze, jesteśmy tego pewni – otwierają drogę do kolejnego trybu gry.

Manor to po angielsku patrol policyjny i jakżeby inaczej na bębnach automatu spotykamy przedstawicieli tej instytucji: szanowanych detektywów, sprytnych śkledczych i niepozornych chłopców, których zręczność i szybkość wykorzystywana jest do śledzenia podejrzanych osób i dostarczania depesz. Jest i piękna rudowłosa, której nikt nie podejrzewałby o współpracę z policją.

Najważniejszym symbolem na bębnach jest chyba jednak klucz, który pełni funkcję Scattera i symbol przedstawiający złotego pawia z diamentem w szponach. Symbol ten zajmuje cały bęben. Mamy też złoty symbol Wild i symbole niskopłatne w postaci liter alfabetu. Funkcje poszczególnych z nich ujawnimy w kolejnej części recenzji tego automatu.

Opcje bonusowe

Wild Heist at Peacock Manor to 5-bębnowy automat z 17 liniami płatnymi. Jest to raczej automat o niezbyt rozbudowanej mechanice, ma jednak w zanadrzu jedną opcję bonusową, która sprawi, że szybciej zabije ci serce.

Automat do gry od Thunderkick wypłaca wygrane od lewej do prawej. Zwyczajowo, wypłacana jest najwyższa wygrana na danej linii.

W grze mamy do dyspozycji dwa symbole specjalne: Scatter (niebieski klucz) i symbol Wild (ze złotą literą W). W grze podstawowej może zostać uruchomiona tak zwana opcja Mystery.
Jest ina aktywowana całkowicie losowo w spinie, w którym nie ma wygranych. Opcją mystery może być zakręcenie, w którym pojawi się Symbol Wild lub cały bęben pokryty symbolami Wild, oraz tak zwany Walking Wild wraz z re-spinami automatu.

Kolejna opcja bonusowa aktywowana jest przez wylosowanie trzech lub więcej symboli Scattera na bębnie w jednym spinie. Gra bonusowa polega na wybraniu jednej z trzech dostepnych kart. To jaka karta zostanie wybrana przez gracza, determinuje jak będą wyglądały darmowe spiny. Dostępne sa następujące feartures:

postać z gry wild heist at peackock manor
  • Extra darmowe zakręnia
  • Dodatkowy mnożnik wygranych
  • Opcję Mystery lub zamianę średnio-płatnych symboli na Wild

Co więcej, każde 2-krotne pojawienie się symbolui Scattera podczas darmowych zakręceń, obdarza gracz dodatkowym re-spinem.

Maszyna hazardowa Wild Heist at Peachock manor umożliwia nam również grę w trybie demo lub automatu. Ta ostatnia opcja umożliwia nam kręcenie spinów bez klikania w przycisk. Wybiersz tylko jaką ilość zakręceń ma wykonać maszyna i po chwili automat sam kręci spiny. Ty tylko patrzysz na ekran i delektujesz się tym wspaniałym widokiem. Cieszy on tym bardziej, jeśli trafiają się wygrane.

Niektórzy z graczy preferują grę na maszynach hazardowych w trybie automatu. To jakby całkowicie zdać się na los. Inni z kolei wolą mieć kontrolę i do końca klikają w przycisk spinu. Którą z opcji wolisz Ty?

Inne, podobne automaty :

1. Sherclock of London

Jeśli spodobała Ci się propozycja od Thunderkick z pewnością do gustu przypadnie Ci także Sherlock of London od Rabcat. To gra o bardzo podobnym motywie tematycznym. Tym razem zamiast patrolu policyjnego pojawia się postać legendarnego detektywa. Znajduje się on na tropie bandy, która okrada banki. Schwytaj złoczyńców, a Twoje konto zasili pokaźna nagroda.

Sherclock of London oferuje graczom świetną zabawę, w tym opcje bonusowe takie jak łączące się symbole wild, darmowe spiny z dodatkowymi symbolami Wild, czy mnożniki wygranych (podwojenie). Sherlock of Londyn zachwyca też grafiką i swoistym urokiem. Każdy gracz będzie zachwycony!

2. Murder Mystery

Innym automatem o podobnym motywie tematycznym jest Murder Mystery. Na bębnach tej maszyny zobaczymy prowadzącego sprawę detektywa i osoby znajdujące się w kręgu podejrzanych. Od czasu do czasu migają nam też narzędzia zbrodni – nóż, pistolet, etc. W sprawę zamieszane są też pieniądze – w związku z czym na bębnach kręcą się oprawione w złoto zwierciadła i inne wartościowe przedmioty.

postać 2 z wild heist at peachock manor

Gra jest trochę starawa, ale wciąż atrakcyjna dla niektórych graczy hazardowych. Gra raczej skierowana jest dla highrollerów, ze względu na stosunkowo wysoką minimalną stawkę. Gra działa na oprogramowaniu Playtech, czyli tym samym, które znane jest z serii Age of Gods. Możemy więc spodziewać się całkiem niezłych wygranych. 

3. Who spun it?

Jeżeli szukasz gry, która będzie szalenia atrakcyjna i zabawna, powinieneś wybrać Who Spun it? Gra została zaprojektowana przez Betsoft, możesz więc się spodziewać rewelacyjnych efektów dźwiękowych, wielopoziomowej gameplay, i ekscytujących animacji.

Co więcej, jest to gra o wysokim współczynniku trafienia wygranej. Jeśli masz ochotę zabawić się w detektywa i odkryć, kto stoi za morderstwem Doktora Famingtona, zabieraj się do gry. Podejrzanych jest pięć osób: piękna czpiotka Miss Ellie, dziwaczny Dr. Van Austren, bogaty biznesmen MR Wellington, Charles Convington i panienka Eliza Jane.