Wild O Tron 3000
Wild O Tron 3000
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.01
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Wybierz się w podróż do przyszłości z Wild O Tron 3000!

Trzeba przyznać, że nazwa automatu od NetEnt, Wild O Tron 3000 wzbudza różne odczucia. Brzmi futurystycznie, tajemniczo, trudno domyslić się, o co tak na prawdę może chodzić. Sprawa wyjaśnia się, kiedy otwieramy grę. Wild O Tron 3000 to nazwa maszyny, która mamy okazję podziwiać obok bębnów automatu. Ma ona specjalne znacznie w grze, ale o tym opowiemy we właściwym momencie tej recenzji. Zapraszamy do czytania!

Wygląd i oprawa graficzna

Wild O Tron 3000 to fututystyczna wariacja na temat maszyn hazardowych online. Na bębnach automatu pojawią się także inne inteligentne maszyny, roboty, które wyglądają tak, jakby ściągnięto je ze Start Treka, czy Gwiezdnych Wojen Lucasa. Są kolorowe, żółte, czerwone, w metalowym ocieniu, niektóre jakby zaniedbane, o korpusach bez koloru. Poruszają się na metalowych gąsiennicach, maja kończyny na kształt dłoni, za pomocą których wykoują czynności. Ich zadaniem jest wyręczyć człowieka, pomóc w codziennych pracach. Wild O Tron 3000 jest jednak aktywowana w szczególnych momentach. Ku temu potrzebna jest specjalna sekwencja znaków, symboli, które pobudzą do życia maszynę.

Jakie wrażenie zrobiło na nas Wild o Tron 3000? Cóż, szczerze to widzieliśmy lepsze gry o podobnym temacie i jesteśmy nieco zawiedzieni. Prawdę mówiąc, spodziewaliśmy się znacznie lepszych grafik po NetEnt. Również animacje i opcje bonusowe są w tej grze hazardowej mocno ograniczone. Wild o Tron 3000 wygląda jak kreacja innego producenta…

Choć design 3000 Wild O Tron nie jest zły, czegoś mu brakuje. Mamy wrażenie, że tym razem NetEnt ograniczył sie do minimum. Czyżby zabrakło środków? NetEnt przyzwyczaił nas do doskonałych jakościowo gier pełnych rozbudowanych opcji bonusowych. Zatem, jeśli mamy do czynienia z grą pokroju Wild O tron 3000, czujemy się zawiedzieni. Nie chemy powiedzieć, że jest to marna gra hazardowa, raczej, że czrgoś innego spodziewalibyśmy się po grach NetEnt.

Ścieżka dzwiękowa w slocie przypomina muzykę retro, jaką słyszymy w jakimś klubie z lat 60-tych. Dodaje to niezwykłego uroku tej grze. Ścieżka dzwiękowa jest właściwie czymś, co pozytywnie zaskakuje i tworzy nową jakość.

Opcje bonusowe

Nasz opis opcji bonusowych zaczniemy od symboli specjalnych. Rolę główną odgrywa tutaj symbol Wild w postaci srebrner kuli z błekitnym napisem ‘W’. Naturalnie, zastepuje on wszystkie symbole w grze.
Mechanika gry na tym automacie opiera się na jednej opcji bunusowej, która może być aktywowana losowo. Szansa na to występuje podczas każdego spinu w grze podstawowej.
Opcja bonusowa Wild O Tron 3000 sprawi, że od 1do 6 symboli przedstawiających roboty zmaieni się w symbole wild na bębnach. Ponadto, światła maszyny hazardowej, która znajduje się w tle obok bębnów zaświecą się w kolorach reprezentujących każdego z zamienionych robotów.

I to wszystko? Niestety tak. Gdyby nie to, że gra Wild O Tron 3000 jest sygnowana nazwą NetEnt nigdy byśmy nie spodziewali się, że to gra od tego producenta. Jak już wspominaliśmy, Netent przyzwyczaił nas do innego typu gier. Wild O Tron 3000 jest więc sporym zaskoczeniem. Niestety również pod względem oferowanych w grze opcji bonusowych. To zaskoczenie nie ma jednak pozytywnego charakteru.

Inne, podobne sloty

Jeśli tak jak my jesteś zawiedziony grą Wild o Tron 3000, a lubisz gry, których akcja dzieje się w przyszłości, polecamy Ci inne, podobne video automaty.

Wild O tron 3000 maszyna
  • Iron Girl – Play n’ Go
    Iron Girl jest grą, która napewno spodoba się wszystkim miłośnikom science-fiction. W grze mamy okazje obserwować wiele animacji komputerowych, które wyglądają dość efektowanie. Jeśli jesteś gotowy na intergalaktyczną przygodę, wybierz video slot od Play’n Go. Zadaniem gracza w tym automacie jest ‘złapanie’ na bębnach jak największą ilość czarnych charakterów, których postacie przewijają się w grze. Za złapanie intergalaktycznego przestępcy otrzymujemy jeden re-spin, który jest kolejna szans ana wygraną i miłą nagrodą za nasze starania. Iron Girl to futurystyczna wersja kobiety-policjanta, która ściga międyzgalaktyczych przestępców. Jeśli z zapałem oglądałeś przygody Robocopa, zabawa na video slocie Iron Girl również powinna Ci się spodobać!
  • Astro Legends: Lyra and Erion
    Automat AstroLegends: Lyra and Erion znalazł się na naszej liście z kilku powodów. Nie tylko dlatego, że tematycznie wpisuje się do grupy video automatów, o których mowa. Gra to przede wszystkim świetnie zaprojektowany automat, kolorowy, interesujący i przyjemny dla zmysłów (oczu i ucha)… Największa atrakcją są jednak gry bonusowe i wprowadzenie animacji 3d w czasie rzeczywistym, co miało miejsce po raz pierwszy w igamingu. Oznacza to, że animacje są zintegrowane z działaniami gracza. Widać to w grach bonusowych, zwłaszcza w Bonus Race, w którym przemierzamy ściezkę nagród. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś woęcej na temat automatu Astro Legends: Lyra and Erion, a tym bardziej pograć w trybie darmowe kasyno, przejdź na stronę recenzji.
  • Snow and Sable
    Kolejnym, bardzo podobnym automatem również wyprodukowanym przez Microgaing jest Snow and Sable. Gra ta ma dośc prosta mechanikę i nie jest tak dobra jak Astro Legends: Lyra and Orion, która jest kolejnym krokiem naprzód w produkcji gier hazardowych. Jesli jednak lubisz zdobywać darmowe spiny, Snow and Sable może Ci sięs spodobać. Spiny jak zwykle aktywowane sa przez zdobycie Scatterów. Dodatkową opcją w czasie sejsi spinów sa aktywne bębny w całości pokryte symbolami Wild, konkretnie bębny numer 1 i 5.