Wild Rails
Wild Rails
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 30
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.4
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Wild Rails

Wild Rails to jedyna swoim rodzaju maszyna hazardowa. Projektując ją Play’n Go przeszedł samego siebie. Automat onlinie nie tylko został wyposażony w rewelacyjne grafiki i animacje, co jest po prostu unikalny. Bo czy otwierając maszynę hazardową wyobrażaliście sobie bębny obracające się w poziomie? Właściwie jeśli chodzi o Wild Rails to trudno to nazwać bębnami, bo na konsoli widzimy po prostu pędzące pociągi? To nie reweolucja parowa! To automat od Play’n Go!

Oprawa graficzna

Deweloperzy gier zwykle starają się dopasować zawartość gry do jej tytułu. To właśnie nazwalibyśmy udanym, spójnym pod względem formy i treści produktem. Takim właśnie jest z Wild Rails, automatem innym niż wszystkie!

Świat gry niewątpliwie odwołuje się do klimatu steam punk, daje obietnicę niepowtarzalnej przygody i być może wygranej. Ścieżka dzwiękowa, którą słyszymy podczas gry na tym automacie przypomina muzykę, jaką można usłyszeć w dobrych grach na PC-ta lub filmach przygodowych. Czy to źle? Wręcz przeciwnie! Tworzy ona niesamowity klimat i wręcz zachęca do gry!

Tło dla gry stanowi wiadukt kolejowy, a właściwie wiadukty, bo jest ich 5, podobnie jak bębnów w automacie. Na każdym z nich pojawia się kilka symboli. Pojawiają się i znikają, pędząc dalej w nieznane. Nikt nie wie jaki ładunek symboli wiozą ze sobą, ani jaką mają one wartość. To okazuje się w chwili, w której wjeżdżają na żelazny wiadukt.

Kto znajduje się na pokładzie słynnego Orient Express? Jest i piękna diva z ufryzowanymi włosami w eleganckim kostiumie, przebiegły hazardzista z kartami i zielonym mundurze. Mamy też pana w binoklach spoglądającego na nas podejrzliwie i podkręcającego wąsa. Jest też tajemnicza aktorka z wachlarzem w ręku. Nic dodać, nic ująć – prawdziwi ludzie z przełomu wieków (XIX/XX). Czy któryś z nich pomoże Ci w zdobyciu wielkiej wygranej na tym automacie? To się jeszcze okaże!

Opcje bonusowe

Czy automat do gry Wild Rails jest równie oryginalny jeśli chodzi o opcje bonusowe? Odpowiemy pytaniem na pytanie. Czy pamiętacie poszukiwanie złotego pociągu w Polsce? Takie poszukiwania przypominają nieco grę na automacie od Play’n Go, gdyż na bębnach wypatrujemy właśnie lokomotywy w kolorze złota. Ta funkcjonuje w grze jako Scatter i nagradza graczy darmowymi zakręceniami. Jak to dokładnie wygląda?

Symbol o nazwie Golden Train Scatter wylosowany na bębnach w ilości 3, 4,5 obdarza gracza kolejno 5,10, 15 spinami. Ponadto w sesji darmowych zakręceń, każdy kolejny Scatter, który pojawi się na bębnach będzie funkcjonował jako symbol Wild, czyli zastępował brakujące symbole. Dzięki temu zyskujesz szansę na wylosowanie wygranych. Mało tego, w sesji darmowych spinów mamy jakby gwarancję, że pojawi się w nich symbol Wild Train (po prostu Wild). Dalej, każde trzy zebrane symbole Scattera (złota lokomotywa), doda do Twoich spinów 1 symbol Wild Train + 1 spin extra. Będzie jeszcze lepiej, jeśli uda Ci się zebrać 4 takie symbole. Wówczas gra przyzna Ci 6 spinów extra.

To jednak nie wszystko (i całe szczęście), co oferuje automat Wild Rails. Mechanika automatu opiera się na wylosowaniu jak najwięcej symboli Wild Trains. Najlepiej 4, gdyż wówczas automat się zatrzyma. Każdy z nich może wówczas obdarzyć gracza nawet do 5 symboli Wild! Wyobraż sobie jakie możesz wówczas zgarnąć wygrane! Automat Wild Rails może pomnożyć stawkę Twojego zakładu do 5000x!

Podsumując, mechanika automatu opiera się głównie na wylosowaniu symboli Wild, które sprzyjają zdobywaniu wygranych. Jest to automat o wysokiej zmienności, co oznacza, że wygrane trafiają się rzadko. Będą one jednak wysokiej wartości, co zapewnią symbole Wild. RTP (zwrot dla gracza) na tej maszynie hazardowej wynosi 96%. Maksymalna wygrana jaka może przydarzyć się na tym automacie równa jest 450 000.

wild-rails-postać gry online