Wild Scarabs
Wild Scarabs
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 243
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Tak
RTP: 0
Rok wydania:
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Wild Scarabs – Odkryj skarby starożytnego Egiptu!

Wild Scarabs to tytuł kolejnej gry Microgaming, której premiera oczekiwana jest na 6 czerwca bieżącego roku. Cóż, biorąc pod uwagę, że automatów do gry, których akcja dzieje się w Egipcie jest kilkanaście, spodziewamy się raczej nudy. Tymczasem przyjrzeliśmy się dokładnie zwiastunowi gry, jaki opublikował na swojej stronie Microgaming i Wild Scarabs wygląda interesująco. Oczywiście za wcześnie jeszcze na jakąkolwiek ostateczną ocenę gry, ale jeśli chcesz poznać nieco informacji na temat tego automatu, zapraszamy do lektury.

Grafika Wild Scarabs można byłoby określić jako standardową, niczym nie wyróżniającą się gdyby nie animacje jakie występują w grze. Jak można się domyśleć tytułowe skarabeuszowe funkcjonują jako symbole Wild w grze. I wszystko odbyłoby się zwyczajnie i standardowo, gdyby nie to, że skarabeusze te latają i zmieniają pozycję na bębnach. Jest to doprawdy urocze, zwłaszcza, że owemu ruchowi towarzyszy ciche bzyczenie i migotanie kolorowych skrzydełek owada. Skarabeusze zastygają na bębnach maszyny, przez co wygladają jak złote, ozdoby znalezione w egipskim grobowcu.
wild scarabs22

Grze towarzyszy rewelacyjna, skoczna muzyka w stylu arabskim. Z radością więc tupiemy nóżką w jej rytm i cieszymy się, że dzięki temu gra nie staje się monotonna. Ponadto wypatrujemy skarabeuszy na bębnach, które prawie zawsze przynoszą fortunę.