Wild Swarm
Wild Swarm
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 97.03
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Pakiet bonusów do 4300 PLN + 300 darmowych spinów
Pakiet bonusów do 4300 PLN + 300 darmowych spinów
Zagraj

Zgarnij wygrane słodkie jak miód w automacie Wild Swarm od Push Gaming!

Wild Swarm automat do gry, choć całkowicie jest utrzymany w stylu Push Gaming (mamy na myśli grafiki) jest maszyną hazardową o, której długo nie zapomnisz. Wild Swarm robi niesamowite wrażenie. Bajecznie kolorowa, z wspaniałą ścieżką dzwiękową przywodząca na myśl bajki Disneya… Wild Sward zawiera dośc niewielkich rozmiarów bębny na koszt zajmującego 2/3 ekranu tła. Typowe rozwiązanie stosowane przez Push Gaming, wcale tak na prawdę nam nie przeszkadza. Dzięki temu gra zyskuje niepowtarzalny klimat i w jakiś sposób różni się od innych video automatów.

Wygląd i oprawa graficzna

Tło tego video slotu przedstawia bajeczny las nocą: obserwujemy jak powoli opadają liście, a w powietrzu unoszą się świetliki. Na jednej z gałęzi kołysze się pszczeli ul, w który zamieszkuje tytuowy rój (ang. swarm).

Na bębnach maszyny widzimy pszczółki, egzotyczne kwiaty w intensywnych kolorach, plastry miodu. Naczynie ze słodkim nektarem, bajecznie wyglądjący pszczeli ul, czy litery alfabetu (to ukłon w stronę klasycznych automatów).

Najlepiej płatnymi symbolami są plaster miodu, pani pszczółka i nektar w naczyniu. W grze Wild Swarm występują także symbole specjalne: The Wild Honey (symbol z wyobrażneiem ściekającego miodu)i Sticky Wild (symbol z pszczółką z goglami). Oba zastepują wszystkie symbole w grze z wyjątkiem symbolu Scattera i symbolu Chest.

Sticky wild – symbol ten pojawia się tylko w darmowych spinach i opcji Swarm Mode. Jeśli symbol ten wyląduje na bębanch, przylepia się do nich w tej samej pozycji, podczas pozostałe symbole poruszają się. Tak będzie przez cała opcje bonusową lub sesje darmowych spinów.

Symbol Scatter – symbol przedstawiający ul, domek pszczół. Uruchamia on darmowe spiny. Jeśli 3 lub więcej symboli scattera pojawi się na bębnach, wówczas gracz otrzymuje darmowe zakręcenia.

Opcja Pick Feature

Jeśli symbol przedstawiający różową skrzynię wyladuje w dowolnym miejscu na bębnach, wówczas uruchamiana jest ta opcja. Gracz otrzymuje możliwość odkrycia 5 ukrytych przedmiotów. Niektóre zawierają ukryte nagrody pieniężne.

Darmowe spiny

Jeśli na bębnach zostanie wylosowanych więcej niż 3 symbole przedstawiające ule w dowolnym miejscu na bębnach, gra uruchamia darmowe spiny. Spiny mogą zostac również uruchomione jesli gracz wybierze przedmiot aktywujący tę opcję podczas Pick Feature.

Collectable Bees

Podczas normlanego trybu gry, jeśli symbol przedstawiający latająca przczółkę z goglami wyląduje w dowolnym miejscu na bębnach, pszczoła wleci do ula i zostanie zebrana w liczniku, który widoczny jest po prawej stronie ekranu. W jej miejsce na bebnach pojawi się symbol Wild Honey.

wild swarm symbol

Kiedy ul został wypełniony 5 pszczółkami, ul eksploduje, a opcja bonusowa Swarm Mode zostanie uruchomiona.

Swarm Mode

Na samym początku tego trybu, pewna ilość Sticky Wilds zostanie wylosowana na bębnach, oraz przyznane darmowe spiny w liczbie 10. Naturalnie wszystkie symbole Sticky Wilds zostaną zatrzymane na bębnach podczas trawnia opcji bonusowej. Na zakończenie trybu Swarm Mode nowy ul pojawi się w rogu automatu, a zbieranie opcji rozpocznie się od nowa.

Wild Swarm to automat, który został wyposażony w 5 bębnów, 5 rzedów i 20 lini płatnych. RTP (zwrot dla gracza) tego automatu wynosi 97.03%. Przerwane rundy gry, powinny zostać zakończone automatycznie w ciągu maksimum 2 dni. Wygrane zostaną dodane do konta gracza, o to nie masz co się martwić!

Jak wszystkie gry od Push Gaming, także Wild Swarm wypłaca od lewej do prawej.Minimalna stawka zakładu wynosi 0,20, natomiast najwyższy zakład wynosi 100. Tutaj rónież widzimy podobieństwo do innych gier Push Gaming. Nie ma tutaj wielkiej filozofii. Jeśli wolisz ostrożną grę, wybierasz najniższą stawkę. Z kolei jeśli preferujesz ryzyko i ogromne emocje, przy czym nie boisz się szybkiej utraty salda, a zależy Ci na wysokich wygranych, graj za najwyższe stawki zakładu. Oczywiście nie każdy z nas będzie mógł sobie na to pozwolić.

wild swarm symbol2

Inne, podobne sloty

Szczerze powiedziawszy nie znaleźliśmy innego, bardzo podobnego do Wild Swarm automatu. Temat gry zaskakuje, rzadko widzimy w automacie pracowite pszczółki, które ciężko harują na Twoją wygraną. Jeśli o to chodzi, Wild Swarm jest więc dość oryginalną grą.

Jeśli chcemy się pokusić o podobieństwa względem klimatu gry, napewno takie będą inne kreacje od Push Gaming. Producent bowiem tworzy maszyny hazardowe online właśnie o takim zabarwieniu: lekkie, przyjemne o klimacie sielanki. Gra na automacie ma przecież nie kojarzyć się z utratą pieniędzy, ale z przyjemną rozrywką, podczas której masz szansę coś wygrać.

Grą, która może przypominać nieco Wild Swarm jest Peter and The Lost Boys. Temat gry odwołuje się do baśni o Piotrusiu Panie i innych osierconych dzieciach, które należą do jego bandy. Zabawa na tym automacie również opiera się na kolekcjonowaniu symboli Wild i darmowych spinów. Jeśli lubisz tego typu gry, koniecznie wypróbuj także inne maszyny hazardowe Push Gaming!