Wolf Cub
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.34
Rok wydania: 2017
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Wolf Cub

Zima nadchodzi – również dla fanów firmy NetEnt! I nie jest to zdanie, które powinno napełnić Cię grozą; wręcz przeciwnie! Nowy slot, Wolf Cub, eksploruje nową tematykę oraz nowe możliwości. Firma NetEnt znana jest z oferowania ciekawych alternatyw do klasycznych gier online. Wolf Cub jest slotem, w którym im więcej opadów śniegu, tym większe wygrane dla gracza. Może niektórym uda się zmienić nastawienie do zimy i spojrzeć na spadające, wrześniowe liście z optymizmem. Oprócz zimowej grafiki gra oferuje ekscytujące funkcję bonusowe (Blizzard Feature) i dużo darmowych spinów! Gra zaskakuje ciekawą estetyką, dużymi wygranymi i oryginalnym tematem.

Gra Wolf Cub należy do grupy wideo-slotów – ten 5-bębnowy automat z trzema rzędami zapewni atrakcyjną zabawę. Wypłacalność wynosi 96,34 procent, a maksymalna wygrana to aż 400 000 euro! Slot oczywiście posiada również wbudowany tryb ‘Play for Fun’, czyli wersję demonstracyjną (demo), która pozwala przetestować automat całkowicie za darmo. W Wold Cub można grać na komputerze, lub urządzeniach przenośnych (tablecie czy telefonie). Można więc spokojnie jechać autobusem i próbować swojego szczęścia. Szczególnie że jest aż dwadzieścia wygrywających kombinacji – więc do dzieła!

Wygląd i oprawa graficzna automatu Wolf Cub

Grafika w nowym slocie NetEnt jest przede wszystkim bardzo przyjemna. Gra utrzymana jest w zimowej estetyce; dominują chłodne barwy – niebieski jest kolorem wiodącym. Podczas gdy kręcimy spiny, kibicuje nam mały, animowany wilczek (tytułowe wilcze szczenię – ang. Wolf Cub). Gra ma temat przewodni, którym jest tropienie innych, leśnych zwierząt. Śnieg przysypał ich ślady, dlatego wilczek musi szukać wskazówek w inny sposób. Nagrodą za ich wytropienie są wielkie wygrane i darmowe spiny. Brzmi nieco chaotycznie, ale ostatecznie misja jest taka sama jak w przypadku innych slotów – wylosowanie wygrywających kombinacji i zebranie jak najwięcej kasy. Bo choć temat automatu jest bajkowy, żarty się kończą: mowa tu o grę na prawdziwe pieniądze. Im więcej szczęścia nam dopisuje, tym więcej opadów śniegu widzimy na ekranie. Pozostali towarzysze w grze, których śledzi wilczek to niedźwiedź, łoś, ryś i sowa.

Sam wygląd automatu nie odchodzi od klasycznych, sprawdzonych rozwiązań. Na dole ekranu znajdziemy wszystkie niezbędne przyciski. Po lewej stronie mamy informacje dotyczące danej rundy, a po prawej stronie możemy zmieniać ustawienia. Na środku są funkcje automatycznej gry i maksymalnego zakładu. Wszystkie przyciski symulują drewno, a centralnie ulokowany przycisk z odciskiem wilczej łapy pozwala nam kręcić spiny. Również dzwięk, który słyszymy po naciśnięciu tego przycisku przywodzi na myśl jakiś misternie skonstruowany mechanizm. Estetyka i funkcjonalność to główne zalety slotów NetEnt i tak jest również w tym przypadku.

wolfcub44