Yak, Yeti and Roll
Yak, Yeti and Roll
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 95.93
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
Zagraj

Yak, Yeti and Roll – poznaj niesamowitą ekipę ze slotu Betsoft!

Yak, Yeti and Roll to spełnienie Twoich świątecznych marzeń. Automat online od Betsoft zabierze Cię na daleką północ, gdzie mieszkają Eskimosi. Tytuł automatu brzmi prawie jak rock and Roll. Z tym skocznym stylem muzyki nie ma jednak nic wspólnego. Szybko bowiem okazuje się, że roll odnosi się do toczenia po śniegu sań, którymi prowadzi olbrzymi Yeti… Brzmi abstrakcyjnie? Może i tak, ale Yak, Yeti and Roll to automat, na którym będziesz się świetnie bawić!

Wygląd i oprawa graficzna

Yak, Yeti and Roll to automat, który przeniesie Cię do krainy z bajek. Video slot jest tak kolorowy, że odniesiesz wrażenie, że oglądasz wieczorynkę dla dzieci. Ma to swój urok, gdyż święta to czas, kiedy znów chcemy poczuć sie jak dzieci. Z przyjemnością wracamy więc do bajek z dzieciństwa, nawet jeśli już… nie wypada. Otwierając automat od Betsoft zostajemy zanurzeni w świecie śniegu i lodu, pustynnej krainy, w której jak okiem sięgnąć rozciąga się biel. Krainę tą przemierza Eskimos Yak. Wszystko byłoby normalne, gdyby nie to, że do sań został ‘zaprzagnięty’ potwór Yeti. Ten z potwora ma jednak niewiele… Wielka Stopa ma białe, długie futerko i fioletowe łapki, oraz ludzką twarz… Wygląda jak skrzyżowanie misia z człowiekiem, co sprawia, że nie można powiedzieć, że ma przerażający wygląd. Wręcz przeciwnie, w jakiś dziwny sposób wzbudza w nas sympatię.

Na bębnach video slotu Betsoft pojawiają się elementy związane z zimą i świętami Bożego Narodzenia: iglo, renifery, Yak, ciepłe, skórzane rękawice, sanie Yaka, potworek Yeti, oraz stylizowane litery alfabetu, pokryte śniegiem. W tle widzimy właśnie ową krainę, która opisywaliśmy powyżej. Mnóstwo białego puchu i nasi bohaterze: Yak z Yetim podróżujący na saniach. Wielka Stopa porusza saniami napodobieństwo rowerka: pedałuje, co wprawia w ruch sanie.

Już kilka spinów wystarczy nam, by się przekonać, że mechanika tej maszyny hazardowej odbiega od standardowych. Wygrane sa tworzone nie tylko poprzez linie, ale opcje bonusowe, które rzeczywiście wyróżniają ten automat na tle innych świątecznych gier hazardowych. Jesteś ciekawy jakie to bonusy? O tym opowiemy poniżej.

Opcje bonusowe

Opcje bonusowe w tym automacie nie należą do przecięynych. Możemy liczyć na darmowe spiny i mnożniki wygranych! Ale to nie wszstko! Czeka Cię prawdziwa lawina atrakcji! Z każdą wygraną na bębnach, symbole, które ją utworzyły pękają jak kryształki lodu i znikają z bębnów. Na ich miejsce pojawiają sie inne, które spadają kaskadą z góry.

Każda kaskada symboli sprawia, że Yeti znów zaczyna pedałować, a na swojej drodze spotyka niespodzianki w postaci spinów, czy mnożników wygranych. Zdarza mu się również znajdywać puste kryształki, które jak łatwo się domyślic, nie przydzielają nagrody.

Bardzo podoba nam się taki sposób rozdawania wygranych. Nie dość, że możemy je zdobyć poprzez zwykłe kombinacje symboli na bębnach, to dzięki Yetiemu mamy szansę ich pomnożenia lub zyskania dodatkowych zakręceń. Na tak zwanym Snowmobile Trail znajdziemy także nagrody jak wygrane w postaci gotówki. Po uruchomineiu darmowych spinów, możemy liczyć na podobny Bonus Trail.

Yak Yet and roll symbole

Ponadto w grze pojawiaja się symbole specjalne. Symbolem Wild jest… Yeti, który zastepuje wszystkie inne symbole w grze. Scatterem jest natomiast eskimos Yak. Nie jest konieczne wylosowanie Scattera na konkretnym bębnie lub pozycji. Symbol ten wypłaca wylosowany w dowolnym miejscu. Wygrane po lini natomiast wypłacane sa od lewej do prawej.

Jak widać opcje bonusowe w Yak, Yeti and Roll są dość proste, ale jest ich na tyle, że gra na tym automacie to czysta przyjemność. Nie musisz się więc martiwć, że będzie monotonnie, czy nudno. O atrakcje i adrenalinę zadbają opcje bonusowe w grze.