9 lions Wazdana dostępne wkrótce w 22BET!

9 Lions to nowy automat do gry online o motywie orientalnym. Premiera automatu przypada właśnie dzisiaj. Gra będzie dostępna zarówno na rynku azjatyckim, jak i w kasynach europejskich. O czym jest i jak wygląda 9 lions? Czy będzie można utrzymać w tej grze darmowe spiny? Czy będą jakieś ciekawe opcje bonusowe? Czytaj dalej, a się dowiesz!

Pod względem wizualnym 9 lions to hołd złożony mitologii chińskiej. Wszystko tonie w odcieniach czerwieni i koloru żółtego. Dodatkowo, symbole pulsują na bębnach, co daje wrażenie jakbyśmy obserwowali latające, papierowe lwy i smoki podczas jednego chińskiego święta. Nie zabrakło też unoszących się w górze lampionów i innych przepięknyh, papierowych dekoracji. Śmiało możemy powiedzieć, że 9 lions to kolejny krok milowy w tworzeniu video slotów. Wazdan, znów udowodnił swoje miejsce na rynku i pokazał, że jego video automaty mogą być jeszcze lepsze!

Wiesz już, że 9 lions jest rewelacyjna pod względem graficznym, więc należałoby zadać pytanie, czy jest równie atrakcyjna jeśli chodzi o proponowane opcje bonusowe?

W grze 9 lions Wazdan umieścił dwie funkcje: Lions Bonus i Dragons Bonus. Każdy lew trafiony na bębnach trafia do licznika w postaci tablicy po prawej stronie automatu. W przypadku gdy tablica wypełni się trzema lwami, gracz otrzymuje 9 darmowych spinów. Poprzednio wylosowane symbole lwa pozostają w tych samych miejscach na bębnach. Jeśli po zakończeniu sesji spinów na bębnach automatu znajdą się conajmniej 4 symbole z lwami, gra wypłaci wygraną.

Dragons bonus to jedna z dwóch głównych opcji bonusowych, które funkcjonują w tej grze. Zostaje aktywowana jeśli na tzrech środkowych bębnach pojawi się symbol smoka. Zadaniem gracza będzie wybranie jednego z trzech losów i odkrycie ukrytej nagrody.

Ponadto, każda z wygranych może zostać podwojona za pomocą funkcji ryzyka, dostępnej w grze. Wystarczy wówczas wybrać przycisk ‘Double’, a naszym oczom ukażą się dwie chińskie monety. Należy wybrać jedną z nich. Jeśli Twój wybór okaże się trafny, podwoisz kwotę. Jeśli jednak jednak chybisz, tracisz wszystkie środki. Jest to dość ryzykowne, ale czasem bardzo się opłaca. Weź pod uwagę, że prawdopodobieństwo wygranej wynosi 50%.

Oczyść umysł, wyostrz zmysły i wejdź do zachwycajacego, orientalnego świata 9 lions. Na końcu drogi czeka na Ciebie jeden z dziewięciu lwów, mitologiczne stworzenie, które strzeże skarbów jakie można zdobyć na tym automacie. Czy ośmielisz się zbudzić jego spokój i przekroczyć bramę jego królewstwa?
Gra hazardowa 9 lions została zaprezentowana szerokiemu gronu publiczności podczas miedzynarodowej konferencji G2E Asia w maju tego roku. Automat tak bardzo spodobał się publiczności, że otrzymał wyróżnienie w postaci nagrody Hot Product (Gorący Produkt). 9 lions inspirowane jest mitologią chińską. Lwy i smoki to najważniejsze stworzenia w ich kosmologii o bardzo głebokim znaczeniu. Tobie jednak mogą przynieść przede wszystkim szczęście i oznaczać wysoką wygraną.

Jak już zostało powiedziane, automat został wyposażony w niezwykle atrakcyjne animacje, grafiki pulsujące kolorami i światłem. Wraz z doskonale pasującą doń ścieżką dzwiękową automat ten tworzy przestrzeń dla niezwykle ekscytujacej zabawy. Jesteśmy pewni, że zostanie pozytywnie przyjęty zarówno przez operatorów kasyn, jak i samych graczy. Póki co ze wszystkich kasyn online, które akceptują Polaków 9 lions możesz znaleźć w EnergyCasino i 22bet. Gra ze względu na regulacje prawne nie jest jeszcze dostępna. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce tak się stanie.