Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę!

Cała Polska żyła do niedawna informacją o rezygnacji Agnieszki Radwańskiej z kontynuowania dalszej kariery zawodowej w tenisie. Wielka szkoda, bo mecze Radwańskiej należały do najczęściej obstawianych na stronach bukmacherów sportowych. Jeśli jesteś fanem tego sportu, polecamy obstawianie zakładów na stronie Campobet.

Polakom trudno było pogodzić się z decyzją tenisistki. Nie ma jednak nadziei na powrót Radwańskiej do formy. Jak sama przyznaje, powodem jej decyzji była kondycja zdrowotna, która nie pozwala jej na dalsze treningi. Nie oznacza to jednak, że zamierza ona zrezygnować z bycia osobą publiczną. Nie tylko otworzyła hotel w Krakowie, co nagrała piosenkę! Jak Wam się podoba?

Piosenka powstała z okazji benefisu zakończenia jej zawodowej kariery. Ten planowany jest na maj tego roku. Autorem tekstu piosenki jest Jacek Cygan. Muzykę skomponował Piotr Rubik. Radwańska śpiewa w duecie z inną tenisistką, Caroline Wozniacki. Z nią zagra również mecz pokazowy, który odbędzie się 21 maja na wspomnianej imprezie.

Radwańska to jedna z najbardziej utalentowanych tenisistek na świecie. W życiu prywatnym dość żywiołowa, jednocześnie była niezwykle sprytnym i opanowanym zawodnikiem na korcie. Niewiele osób wie, że dzięki swoim sukcesom zarobiła ponad 27, 5 miliona dolarów i znalzła się na liście najbogatszych kobiet w Polsce.

Radwańska wygrała 20 turniejów międzynarodowych i jako nieliczna stanęła do boju z prawdziwymi gwiazdami tenisa, jak Serena Williams. Jej decyzję o zakończeniu kariery wzbudziła wiele emocji i była komentowana przez celebrytów. Przejście Radwańskiej na ‘emeryturę’ skomentował także prezydent Duda dziękując za emocje.

Tenisistka doczekała się także ksywek, które nadawały jej media. Najbardziej ulubioną przez Radwańską jest ‘profesor’. Można było spotkać się także z określaniem jej jako ‘ninja’. Zapewne wynika to z jej sprytu, doskonałej, bezbłednej techniki i opanowania na korcie.

Agnieszka Radwańska i jej piosenka

Agnieszka Radwanska kończy swoją wielką przygodę z tenisem ?, ale już ma dla Was niespodziankę! ❤️???Razem z Caroline Wozniacki nagrała piosenkę „We love tenis” (tekst Jacek Cygan, muzyka Piotr Rubik). Posłuchajcie ⤵️⤵️Piosenka powstała z okazji uroczystego benefisu wieńczącego karierę sportową Agnieszki Radwańskiej. Na transmisję zaprosimy Was 21 maja do TVP1| #BądźmyRazem

Geplaatst door Bądźmy Razem. TVP op Dinsdag 26 maart 2019

Jak czuje się sama Radwańska kończąc karierę? Jak sama przyznała nie było jej łatwo. Jednak pogodziła się z faktem, że kiedyś trzeba odejść, zwłaszcza kiedy ciało prostestuje podczas krótkiego wysiłku. Radwańska skarżyła się na ból stopy i nadgartków nawet po 20 minutach gry. Ból był nie do zniesienia i raczej brak szansy na powrót tenisistki do kariery. Tenisistka jednak nie poddaje się i jak sama mówi, będzie realizowała się na innych polach. Czy myślicie, że Radwańska ma szansę zostać piosenkarką? Nam osobiście wydaje się, że była znasznie lepszym sportowcem, niż piosenkarką. Być może jednak Wy jesteście odmiennego zdania.

Radwańska sama przyznaje, że benefis, który ma odbyć się w maju zostanie zorganizowany dla… kibiców. Jest to sposób, w jaki pragnie podziękować ona za wsparcie wszystkich, którzy wierzyli w jej zwycięstwo i kibicowali jej na korcie, jak i przed ekranem telewizora. Benefis rozpocznie się meczem deblowym, w którym zagra Agnieszka i Caroline Wozniacki. Nazwiska czwartej zawodniczki jeszcze nie znamy. Wieczór umilą występy innych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Co ciekawe, Radwańska nie zamierza śpiewać podczas benefisu. Event będzie trasmitowany na żywo przez Telewizję Polską.

Agnieszka Radwańska kończy swoją karierę w smutny sposób. Mówi się jednak otwarcie o tym, że tenisistka wiedziała, kiedy odejść i zrezygnować z dalszych występów. Dzięki temu odchodzi z podniesionym czołem, a nie jako sportowiec, który po prostu przestał odnosić sukcesy. Radwańska już zapisała się w historii i uważana jest za najwybitniejszą polską tenisitkę do tej pory.