Automat do gry Annihilator dołącza do rockowej kolekcji Play’n GO

Play’n GO zdobywa kolejne punkty za pomysłowość dzięki najnowszej produkcji Annihilator! Przygotuj się na moc wrażeń i mocne brzmienia!

Automat online Annihilator to hołd dla zespołu o tej samej nazwie, który od dziesiątek już lat kształci globalną scenę muzyki metalowej. Legendarny Jeff Waters, który przewodzi w grupie, to jeden z najbardziej znanych gitarzystów muzycznych i miał niewątpliwy wpływ na muzykę bandów takich jak Megadeath, 3 Doors Down czy Nickelback.

Gra Annihilator, wyprodukowana przez rosnące w siłę Play’n GO, oficjalnie ujrzała światło dzienne 23. kwietnia 2020 roku. Automat zawiera kilka typowych hitów grupy muzycznej, w tym utwór z najnowszego albumu Ballistic, Sadisticas oraz przedstawia samego Watersa, który występujący jako animowany symbol Wild, niszcząc swoją kultową gitarę i podpalając bębny. Gra ma także kilka ekscytujących funkcji, nazwanych na cześć ich najbardziej znanych albumów i utworów, w tym Fun Palace, Set the World on Fire and In Command.

Play’n GO kontynuuje swoją podróż na szczyt listy przewodzących w branży producentów automatów do gier, a automat dołącza do powiększającej się kolekcji slotów muzycznych. Jak można się spodziewać po wielu innych automatach od dewelopera, gra jest pełna ekscytujących funkcji, które mogą naprawdę zagwarantować Ci przyzwoite wygrane. W rzeczywistości możesz wygrać do 5000x całkowitej stawki, więc jest o co kręcić!

Gra pełna mocnych wrażeń

Annihilator oferuje graczom 3 funkcje bonusowe. W losowo aktywowanej feature zwanej „In Command”, zdobywasz ekstra symbole Wild i ponowne obroty do momentu, aż otrzymasz zwycięską kombinację. W funkcji „Fun Palace” wybierasz między nieco mrocznymi kukłami, pod którymi kryją się nagrody pieniężne. Funkcja „ Set the World on Fire” nagradza Cię maksymalnie 50 darmowymi spinami, ruchomym bębnem pełnym symboli Wild i smugą ognia, która zadba o dodatkowe symbole Wild.

Slot Annihilator rozgrywa się się na 5 bębnach, 3 rzędach i 10 liniach wypłat. Przy ustalonych wszystkich 10 liniach wygrywających kombinacja jest tworzona przez zdobycie 3 lub więcej pasujących symboli na dowolnej linii, zaczynając od bębna 1. Stawka waha się od 0.10 aż do 100 za obrót, a do użycia dostępna jest też standardowa funkcja Auto Play, w której możesz wybrać do 100 spinów.

Jeśli porównamy ten slot z poprzednią produkcją o nazwie Testament, Annihilator wypadnie nieco mniej mrocznie – jest rockowo i ostro, jednak ból głowy Ci nie grozi! Slot wygląda i brzmi doskonale (jak można się spodziewać po Play’n GO). Bogata graficznie i wysokiej rozdzielczości lista odtwarzania tracków Annihilator jest na pewno miłym akcentem dla fanów zespołu!

Rosnąca kolekcja rockowych slotów Play’n GO

Pasja Play’n GO do muzyki zaowocowała powstaniem wielu automatów online o tematyce heavy metalowej lub rockowej. Automaty The Sabaton, Demon i Black Mamba idealnie pasują do tej kategorii, a do nich dołączył ostatnio także wspomniany wcześniej Testament oraz najnowszy slot Annihilator.

Nic dziwnego, że deweloper upodobał sobie tę właśnie kategorię tak bardzo, gdyż to właśnie wspomniane wyżej automaty, cieszą się niezwykłą popularnością wśród oddanych graczy. My sami mamy przeczucie, że Annihilator zostanie z nami na dłużej i stanie się hitem roku 2020. Z pewnością zadowoli grono wiernych fanów nie tylko samego zespołu, ale przede wszystkim porządnych, wysokiej jakości slotów online.