Automaty do gry, ktorych ścieżka dzwiękowa mógłaby wygrać Eurowizję!

Po tym jak Polska odpadła w półfinale Eurowizji wszyscy jesteśmy rozgoryczeni. Nie będziemy wnikać w to, czy wykonawcy Light Me Up rzeczywiście fałszowali. Trudno jednoznacznie oceniać również fakt, że szwedzki wokalista reprezentował Polskę na Eurowizji. Gdybyśmy zebrali automaty do gry z najlepszą ścieżką dźwiękową, jak myślisz który z nich miałby szansę wygrać?

Numer 1: Motorhead!

To jeden z tych slotów, które na długo zapadają w pamięć. Nie tylko dzięki doskonałej grafice, ale oryginalnemu motywowi przewodniemu i muzyce legendarnego zespołu Motorhead. Skoczne, metalowe rytmy i ostre solówki gitary sprawiają, że gra na tym slocie jest energetyczna i szybko się nie nudzi. Z pewnością muzyczne utwory Motorhead, które słyszymy w intro do gry poderwały by tłumy. Czy jednak zapewniłyby zwycięstwo na Eurowizji? Jak wiemy Eurowizja cieszy się specyficznym gustem muzycznym i muzyka metalowa mogłaby się tam nie spodobać.

Numer 2: Game of Thrones

Tutaj za pewne spodziewaliście się kolejnej pozycji z muzyczej serii od Netentu, Guns’N Roses. Tymczasem na drugim miejscu umieściliśmy automat do gry od Microgaming, Game of Thrones. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego slot ten znalazł się na drugiej pozycji. Doskonała muzyka (ta sama, którą słyszymy w serialu HBO) nie ma sobie równych. Wpada w ucho, zapętla się tak, że moglibyśmy bez końca kręcić spiny na tym slocie! Jakie jeszcze automaty go gry online typujecie?

Numer 3: Highlander

Kojarzycie ten automat do gry od Microgaming? To kolejny slot oparty na filmowym odpowiedniku. Tym razem jednak muzyka, którą słyszymy w tle została stworzona przez samych bożyszcze rocka, mianowicie Queen! Mocne, rockowe brzmienia idealnie pasują do tego slotu. Niejednokrotnie złapiesz się też na tym, że zamiast grać po prostu słuchasz muzyki. I bardzo dobrze! Czy Queen zachwyciłby widzów Eurowizji? Mamy taką nadzieję! Nawet jeśli nie, możemy śmiało powiedzieć, że muzyka dobrej jakości pojawia się także w grach hazardowych. Wszystkie gry znajdziesz w EnergyCasino.

Numer 4: Spiñata Grande!

Hola amigos! Lubisz skoczny folk? Jeśli tak powinna spodobać Ci się muzyka rodem z meksykańskiej fiesty. Głośne okrzyki, rytmiczne plumkanie instrumentów dętych i ostry kontrastujący z nimi ‘śpiew’ trąbki powinny przypaść do gustu widzom Eurowizji. Tutaj nie chodzi o sam folk, lecz emocje, które wyzwala i transmituje ta muzyka. Doprawy ścieżka dźwiękowa w tym automacie do gry jest przepyszna! Chcemy więcej! Bis, bis!

Numer 5: Butterfly Staxx!

Zdajemy sobie sprawę, że umieszczenie Butterfly Staxx w gronie 5 automatów do gry, które mogłoby wygrać Eurowizję jest ryzykowne. Postanowiliśmy jednak podjąć ryzyko. Dlaczego Butterfly Staxx znalazł się tutaj? Otóż slot ten ma dość oryginalną ścieżkę dzwiękową, która wręcz hipnotyzuje. Muzyka, którą słyszymy w tym automacie relaksuje, odpręża, można by powiedzieć, że idealnie pasuje do klimatu zen, w którym otrzymana jest gra. Tempo muzyki nieco przyśpiesza kiedy trafiamy wielką wygraną. Jest to jednak zrozumiałe i chyba nie trzeba tego tłumaczyć.

Panie i Panowie, czas na werdykt! Jak myślisz, który z nich miałby szansę wygrać Eurowizję? Na, którym z powyższych slotów najczęściej kręcisz spiny? Który z nich przyniósł ci wielkie wygrane? Są to oczywiście dodatkowe aspekty, mają jednak spore znaczenie dla odbioru samego automatu do gry. Który z automatów wybierasz Ty?