Bąbelkowe Spiny w Betsson!

Bąbelkowe Spiny? O co chodzi? Już mówimy! Betsson rozpoczął nową kampanię promocyjną, w której rozdaje spiny na orzeźwienie w letnie upały. Jest to swoisty koktajl musujący na ochłodę, który może pomóc Ci przetrwać w upalne dni. Z promocji można skorzystać do 20 października.

Jak otrzymać darmowe spiny w Betsson?

Wystarczy odwiedzić kasyno Betsson, zapisać się do oferty (klikając w przycisk Zapisz się) i obrócić co najmniej 200 PLN jednego dnia. Po spiny można się ubiegać codziennie – wystarczy, że zagrasz za wspomnianą kwotę codziennie.

Nie ma potrzeby ponownego zapisywania się do oferty. 35 darmowych zakręceń będzie czekało na Ciebie w jeden z trzech gier przydzielonych na dany dzień. System doda je w automacie, który otworzysz jako pierwszy danego dnia po spełnieniu wymaganego obrotu.

Oto jak wygląda przydział gier na każdy dzień tygodnia:

  • Poniedziałek: Double Stacks, Stickers, Fruit Shop
  • Wtorek: Book of Dead, Game of Gladiators, Rise of Olympus
  • Środa: Starburst, Sparks, Dazzle me
  • Czwartek: Narcos, Vikings, Dracula
  • Piątek: Fairytale Legends: Mirror Mirror, Hansel and Gretel, Red Riding Hood
  • Sobota: Starburst, Sparks, Dazzle me
  • Niedziela: Butterfly Staxx, Neon Staxx, Strolling Staxx

Dla osób, które dużo grają w kasynie oczywiste jest, że spiny dostępne są na automatach Play’nGo i Netent. Prawdziwi koneserzy rozpoznają natychmiast tytuły gier.

Pamietaj, że spiny będą czekały na Ciebie nie dłużej niż 24 godziny. Jeśli do tego czasu ich nie aktywujesz poprzez wykonanie pierwszego zakręcenia, przepadną. Wygrane pochodzące z darmowych spinów należy obrócić 25x. Jeśli tego nie zrobisz w ciągu 3 dni, ich ważność wygaśnie, a Ty stracisz środki z Twojego konta.

Darmowe spiny to bonus szalenie popularny wśród graczy. Jest świetną formą nagrody za lojalność. Niestety większość wygranych pochodzących z nich, trzeba obrócić, a to nie jest wcale łatwe.

Promocja Betssona działa na zasadzie ‘coś za coś’. Ty grasz jak zwykle, a w gratisie za swoją aktywność otrzymujesz darmowe spiny. Powiedzmy jednak szczerze: 200 PLN to jednak spora sumka, więc nie każdy z graczy będzie mógł sobie pozwolić na taki wydatek. Z drugiej strony przeciętny gracz może skorzystać z tej promocji raz w tygodniu. Wciąż będzie warto!

Czy depozytowanie, by otrzymać darmowe spiny ma sens?

Czy warto w taki sposób starać się o bonusy w kasynie? Czy rzeczywiście to się opłaca? Wszystko zależy od wielu czynników. Jeśli jesteś graczem, który gra dużo i często, a do tego wpłaca wysokie depozyty, udział w takiej promocji może być korzystny. W końcu dostajesz coś gratis. Inna sprawa, czy będą wygrane z tych darmowych i czy uda Ci się obrócić bonusy, by w końcu je wypłacić i cieszyć się wygraną. Z tego powodu warto zwracać szczególną uwagę na wymagania obrotu wygranych. Najlepiej, by nie było żadnych, to jednak zdarza się bardzo rzadko.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest wartość spinu. Tak jak podczas robienia normalnych zakładów ustawiasz stawkę, tak w tym przypadku jest ona ustalona odgórnie (nie masz możliwości jej zmiany). Spin spinowi nie jest więc równy. Oczywiste im wyższa wartość spinu, tym lepiej – masz wówczas szasnę na wyższe wygrane.