Betclic: Starburst Roulette – zagraj i odbierz 50 free spinów!

Starburst Roulette to promocja w kasynie Betclic z okazji piątych urodzin Starburst! Jeden z najbardziej popularnych slotów obchodzi urodziny i koniecznie trzeba to uczcić. Aż ciężko uwierzyć, że już od 5 lat gramy na tym super automacie i wciąż nie mamy dość. Urodziny Starburst to super impreza w kasynie Betclic, z której wyjdziesz z prezentami. Gospodarzem przyjęcia jest ruletka: Starburst Roulette. Zagraj minimum 20 rund na Starburst Roulette, a otrzymasz 50 darmowych spinów na slot online Starburst, do wykorzystania w kasynie mobilnym lub w wersji na komputer. W tej promocji możesz zgarnąć aż 800 darmowych spinów! Świętuj Urodziny galaktycznego slotu od NetEnt: Starburst już dziś.

Starburst Roulette – zasady obowiązujące na imprezie urodzinowej:

By wziąć udział w imprezie urodzinowej automatu Starburst, należy grać w Starburst Roulette, w kasynie na żywo. Za każde rozegrane 20 rund na Twoim koncie znajdzie się 50 darmowych spinów! By otrzymać darmowe obroty, należy grać w każdy czwartek i piątek, w godzinach od 14.00 do 2.00 CET. Promocja trwa 4 tygodnie. W ciągu jednego tygodnia możesz w ten sposób zgarnąć 200 free spinów, a podczas obowiązywanie całej promocji aż do 800 darmowych spinów!

Promocja trwa od 4 do 26 maja 2017 w każdy czwartek i piątek:

Tydzień 1: 4 maja (czwartek) i 5 maja (piątek)
Tydzień 2: 11 maja (czwartek) i 12 maja (piątek)
Tydzień 3: 18 maja (czwartek) i 19 maja (piątek)
Tydzień 4: 25 maja (czwartek) i 26 maja (piątek)

W tej promocji obowiązuje regulamin, a jego najważniejsze postanowienia przedstawiamy poniżej:

  • Stół ruletki: Starburst Roulette, na którym można grać, by wziąć udział w promocji będzie dostępny w lobby kasyna na żywo, w dni obowiązywania oferty, w godzinach od 14.00 do 2.00 CET.
  • Gdy gracz rozegra 20 rund kwalifikacyjnych na Starburst Roulette, Free Spiny zostaną przyznane do konta do 72 godzin od zakończenia ostatniej rundy.
  • Podczas jednego dnia promocji gracz może otrzymać maksymalnie 100 darmowych spinów (od 14.00 do 02.00).
    Darmowe spiny muszą zostać wykorzystane w ciągu 15 dni od momentu, gdy znajdą się na koncie. Oznacza to, że w ciągu tych 15 dni należy obrócić wygrane, wynikające z darmowych spinów.
  • Rundy, które kwalifikują się do tej promocji to rundy rozegrane za prawdziwe pieniądze, w których zakłady gracza pokrywają mniej niż 70% wszystkich wyników na bębnie. Te rundy, których zakłady pokrywają więcej niż 70% wszystkich wyników na bębnie niebrane pod uwagę.

Dlaczego gramy w Starburst?

Slot od NetEnt Starburst połączył moc kolorów i fantastyczną atmosferę i to w dobrym guście. Dla graczy, którzy preferują dynamiczne automaty, gdzie wszystko może się zmienić podczas jednego kręcenia, Starburst jest strzałem w dziesiątkę. To właśnie jeden z czynników, który sprawia, że chętnie wracamy do gry na tym kultowym slocie! Akcja toczy się na 5 bębnach i 10 liniach płatnych, a nakręca ją symbol Starburst Wild. Zwykły Wild jest zastąpiony innowacyjnym symbolem Straburst Wild, który ukazuje się na bębnach 2, 3 i 4 i rozchodzi się na całe bębny oraz zostaje na nich podczas 3 następnych spinów. Możliwe wygrane w slocie od NetEnt Starbust są wprost astronomiczne!