Betsafe Świąteczny Kalendarz, prezenty, promocje!

Do Świąt Bożego Narodzenia po zostało zaledwie 5 tygodni. Niestety popadając w codzinną rytynę, dbając, by dopilnować wszytskich obowiązków, zapominamy że ten magiczny czas jest już tak blisko. Z pewnością pamiętacie świąteczny kalendarz z czekoladkami, z czasów dzieciństwa. Otwierając każde kolejne okienko, zbliżaliśmy się do Świąt. W moim przypadku czekoladki znikały najpóźniej pod koniec pierwszego tygodnia grudnia i założę się, że u Was było podobnie.

Po co czekać do grudnia? W Betsafe Świąteczny Kalendarz obowiązuje już teraz! Przez 50 kolejnych dni możesz zostać obdarowany prezentami! Czekają gadżety, bonusy, darmowe spiny, darmowe zakłady i niespodzianki! Niezależnie czy odwiedzi nas biała pani zima w Betsafe spadnie śnieg prezentów! Mikołaj złamał zasady i promocja obowiązuje już od połowy listopada. Nie zwlekaj i sprawdź jakie prezenty w Betsafe przygotował w tym roku Święty Mikołaj!

Jak działa promocja Betsafe Świąteczny Kalendarz?

Każdego dnia dostęne jest kolejne okienko, które kryje niespodzanki. Odpakuj je, a zobaczysz co czeka w środku. Mikołaj przygotował w Betsafe zarówno prezenty w kasynie online, jak i w zakładach sportowych. Codziennie masz możliwość odpakować nowe podarunki. Paczki skrywają: darmowe zakłady, darmowe spiny, bonusy przy wpłacie, wspaniałe gadżety i koszulki piłkarskie. Możesz także odkryć dodatkowe prezenty, takie jak free rolle i tickety pokerowe.

Gwarantujemy, że do samych Świąt, codziennie czekają prezenty. Jednak co skrywa każda z paczek, wie już tylko Mikołaj w Betsafe. Odkryj tajemnicę Mikołaja i odbieraj codzinnie swoje prezenty, aż do Świąt.

Na przykład, w środę 23 listopada do zgarnięcia 110 Darmowych Spinów, w promocji Deszcz Zagadek:

1. Wystarczy, że zagrasz za minimum 80 zł na dowolnym slocie, a otrzymasz wiadomość i odkryjesz pierwszą Zagadkę
2. Odgadnij i otwórz Tajemniczą Grę #1, a następnie odbierz pierwsze 30 Darmowych Spinów wartych 1 zł każdy i znów otrzymasz Zagadkę.
3. Odgadnij, otwórz i zagraj za 400 zł w Tajemniczą Grę #2, aby poznać kolejną Zagadkę.
4. Odgadnij i otwórz grę, aby otrzymać 50 WIELKICH spinów wartych 4 zł każdy i dodatkowo Zagadkę.
5. Odgadnij, otwórz i zagraj za 1000 zł w Tajemniczą Grę #3, aby poznać kolejną Zagadkę.
6. Odgadnij i otwórz grę, aby otrzymać 30 SUPER spinów wartych 12 zł każdy.

Tego samego dnia dostępna jest Wielka Kasa – Darmowy Zakład 40 zł każdego tygodnia w 2017:

1. Odpowiedz poprawnie na pytanie.
2. Postaw minimum 5 zakładów mobilnych i zgarnij wspaniałą nagrodę.
3. 20 graczy otrzyma Darmowy Zakład 40 zł każdego tygodnia w 2017.

Codziennie w nowym okienku czekają nowe atrakcyjne oferty. Promocja trwa trwa między 15.11.2016, a 04.01.2017 od 00:00 do 23:59 CET.

Z uwagi, że w tym okresie obowiązuje wiele różnego rodzaju promocji, jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę, by zakwalifikować się do zabawy. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem, dostęnym na stronie Betsafe, gdyż jest tam dużo istotnych informcji.

Życzymy Powodzenia!