Betsoft Gaming najlepszym producentem video slotów 2018!

Betsoft Gaming już nie raz udowodnił swoje miejsce w igamingu. Tym razem producent został wyróżniony nagrodą ‘Najlepszego dostawcy video slotów’ na Starlet Awards.

Gala jest organizowana co roku przez 5 Star iGaming Media w celu okazania jak najlepszych producentów z perspektywy B2B. Nagrody przyznawane są w 15 kategoriach, a w głosowaniu biorą udział tylko wyspecjalizowani członkowie jury.

Tegoroczna gala jak i rywalizacja o tytuł ‘Najlepszego producenta slotów 2018’ była bardzo zawzięta. Betsoft pokonał aż 15 innych uczestników nominowanych do tej samej kategorii! Betsoft zdobył nagrodę pomimo opóźnionej premiery slotu, który ma na dobre zmienić igmaing. Oczywiście mowa o Max Quest: Wrath of Ra, w którym mamy zawarte elementy gier zręcznościowych, RPG i społecznościowych.

‘Oczywiście jesteśmy podekscytowani tytułem ‘Najlepszego producenta video slotów’, w szególności, że Betsoft pokonał tak znamienitą konkurencję’. – mówi Dyrektor ds. Marketingu w Betsoft- Annamaria Anastasi. ‘Nasze wyniki zawsze były porównywalne do tych, jakie otrzymywali inni producenci gier, jednak jestem szczególnie zadowolona z rezultatów, które osiągneliśmy w tym roku. Tym razem skupilismy się na rozwoju własnych technologii i rekrutowaniu najlepszego talentu wewnątrz naszej firmy. Wiem, że cały zespół Betsoft, jest niezmiernie szczęśliwy i dumy, że jego wysiłki zostały wyróżnione tak prestiżową nagrodą’.

Betsoft produkuje gry hazardowe zarówno w wersji desktop jak i na urządzenia mobilne. Ich portfolio składa się z ponad 190 tytułów, niektóre wyprodukowane we współpracy z innymi liderami w branży. Gry Betsoft bazują na technologii SLOTS3, która pozwala na audio-wizualne doświadczenie, jakie znane jest graczom choćby z gier video. Na automatach betsoft można grać w kasynie Playamo.

Najnowsza technologia, z jakiej korzysta Betsoft nazywa się Shift i pozwala na łaczneie różnych platform ze sobą, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości i wydajności gier i wielkości plików (lekka jak piórko). Siedziba studia gier Betsoft znajduje się na Malcie. Tutaj również Betsoft uzyskał maltańską licencję na tworzenie gier (MGA). Ponadto posiada również licencje wydane przez rząd Rumunii i Curacao.

Jedne z najsłynniejszych gier od Betsoft to Fire and Steel, Blood Eternal, Stampede. Nie możemy pominąć oczywiscie wkrótce mającej się pojawić gry Max Quest: Wrath of Ra, na którą czekają wszyscy. Gra ta na pewno otworzy nowe możliwości, które pojawią się w igamingu… Czy jednak będzie po prostu grą, która pojawi się i zaraz zniknie? Czy może wpłynie na graczy tak bardzo, że będa oni chcieli więcej, podobnych maszyn hazardowych?

Przypomnijmy, że Max Quest: Wrath of Ra już na konferencji w Londynie zrobił wrażenie, a była to zaledwie prezentacja tej nowoczesnej gry hazardowej. Tak czy inaczej, biorac pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia, Betsoft zdecydowanie zasłuuje na tytuł ‘Najlepszego producenta video slotów 2018’. Przypomnijmy raz jeszcze najlepsze z kreacji tego dostawcy oprogramowania. Na pewno słyszałeś o kolejnej edycji Sugar Pop: Double Dipped lub video slocie Stampede, który zabierze Cię na afrykańskie safari. Jeśli przejrzymy portfolio Betsoft z łatwością zauważymy, że ostatnie automaty online to te, które przyciągnęły uwagę społeczności graczy, jak i międynarodowego środowiska z branży. Doskonale też widać, że gry, które powstały w ostatnim czasie są po prostu najlepsze. Ukonorowaniem wysiłków Betsoft będzie Max Quest: Wrath of Ra, którego premiera planowana jest na koniec listopada tego roku.