Betsson na bogato

Betssonówka na zimę

Betsson.com to kasyno z bardzo szeroką ofertą gier i zakładów sportowych. Cieszy się sporą popularnością, a atrakcyjności dodają mu liczne oferty promocyjne. Jeszcze tylko przez kilka dni Betsson.com oferuje nowym graczom możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji zdobycia tzw. betssonówki – czapki z logo bukmachera, którą w niezwykle uroczy sposób reklamuje sama Joanna Krupa.

Czapka ta to gratka dla kolekcjonerów i fanów Betssona, tym bardziej, że stanowi ona dodatek do bonusu jakim jest podwojenie pierwszego depozytu w kasynie. Depozyt musi mieć minimalną wartość 50 zł, natomiast maksymalne podwojenie może wynosić nawet dziesięciokrotność tej stawki czyli 500 zł. Wystarczy tylko zarejestrować się na Betsson.com i złożyć pierwszy depozyt, a później aktywować bonus powitalny i zgłosić się po Betssonówkę. Ilość czapek w promocji jest ograniczona (3000 sztuk) podobnie jak czas jej trwania – do 31 stycznia 2014 lub do wyczerpania zapasów.

Karnawał w Nowym Orleanie

Drugą, jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą Betssona jest szansa na wygranie wycieczki dla dwóch osób do Nowego Orleanu. Promocja trwa od 17 grudnia 2013 do 13 lutego 2014r. Aby wziąć udział w walce o nagrodę trzeba znaleźć się na szczycie tabeli rankingowej Mardi Gras i utrzymać na nim do końca rozgrywek. Betsson nagrodzi pięciu najlepszych graczy z finalnej tabeli rankingowej.

Głównym celem każdego gracza jest zdobycie jak największego Jackpota w Klasykach Betssona: Jazz of New Orleans, Cowboy Treasure i Ring the Bells (wersja mobilna lub stacjonarna). Jeden z trzech błyskawicznych Jackpotów: Smakowity, Luksusowy lub Wymarzony, otwiera drogę do 5 nocy w 4-gwiazdkowym hotelu The Westin New Orleans Canal Place (HB) i do udziału w marcowym karnawale Mardi Gras. Zwycięzcy odbędą również kilka fantastycznych wycieczek po Luizjanie i będą mógli poznać smaki najlepszych restauracji Nowego Orleanu.

Dla uatrakcyjnienia „Wyścigu po Jackpota” Betsson wprowadził tzw. środowe losowania – co tydzień, w każdą środę odbywa się losowanie nagród, w którym udział biorą gracze, którzy między środą a wtorkiem zagrali w dowolną z wyznaczonych gier. Miejsca od pierwszego do piątego zostają nagrodzone przez bukmachera premiami finansowymi na konto. Pierwsze miejsce to premia wysokości 1000 PLN, natomiast za piąte miejsce można zdobyć 40 PLN.

Tabele rankingowe „Wyścigu po Jackpota” są aktualizowane przynajmniej raz w tygodniu, a zwycięzców rozgrywek Betsson ogłosi 14 lutego o godzinie 16.00 jako „Zwycięzców Mardi Gras”.

Gorąca zima na Malediwach

Trzecią gorąca promocją Betssona jest obecnie walka o wycieczkę dla dwóch osób na Malediwy. Aby otrzymać tą atrakcyjną nagrodę należy zagrać przynajmniej 20 rund w wybrane gry, w czasie trwania turniejów i zdobyć w nich jak największe wygrane. Turnieje dzielą się na trzy kategorie i będą rozgrywane w trzech przedziałach czasowych:

– pierwszy turniej oparty na slotach odbywa się między 13 a 26 stycznia 2014. W turnieju najważniejsze są takie gry jak: Twin Spin, Gonzo’s Quest i Starburst.

– drugi turniej oparty na Grach przy Stołach rozgrywany będzie między 27 stycznia a 9 lutego 2014. Gracze będą musieli zmierzyć się w Blackjacku, Ruletce lub Ruletce Europejskiej.

– trzeci turniej oparty na Jackpotach zostanie przeprowadzony między 10 a 23 lutego 2014. W tym turnieju najważniejsze będą takie gry jak: Mega Fortune Hall of Gods i Mega Jocker.

Ekskluzywne, podwójne wycieczki na Malediwy wygrają zwycięzcy z poszczególnych turniejów.