Diamond Vapour – zaciągnij się owocowym smakiem wygranej w video slocie od Endorphina

Diamond Vapour automat do gry online to gra dla dużych chłopców. Jeśli lubisz muzykę w stylu R’n’B, kręcą Cię bity, a do tego rzeczy zakazane… maszyna hazardowa od Endorphina powinna przypaść Ci do gustu. Jeśli do tego uwielbiasz elektroniczne smakowe papierosy poczujesz się jak w raju. Automat ten pełen jest smaków tytoniu do wyboru i odzwierciedla trend, który pojawił się w ostatnich latach. Palenie e-papierosów jest cool!

Diamond Vapour to dziesiątki smaków tytoniu do wyboru. Malina, owoce leśne, cytrusy… wszystkie je znajdziesz w automacie do gry. Do tego atrakcyjne, ozdobne pojemniki, stanowiące obudowę e-papierosa… każdy palący e-papierosy westchnie z zachwytu. Nie wspominając o tym, że gra Diamond Vapour stanowi nową jakość samą w sobie. Łączy niepowtarzalny, oryginalny temat i nadaje mu charakter video slotu. Mało tego, doskonale odzwierciedla sub-kulturę, dla której palenie e-papierosów stanowi ważny aspekt.

Wygląd i oprawa graficzna slotu

Diamond Vapour utrzymane jest w intensywnych, neonowych barwach, które przywodzą na myśl… smaki tytoniu. Oczywiście na bębnach jest też dużo dymu jak na prawdziwego palacza przystało. Oko cieszą nie tylko smakowite aromaty, ale i postaci pojawiające się na bębnach: zadziorna blondynka z fioletową szminką na ustach, przystojny chłopak z zarostem i atrakcyjny mulat z czerwoną czapką z daszkiem. Przestrzeń pomiędzy symbolami wypełnia tytoniowy dym, a grę umila przyjemna muzyka. Technicznie Diamon Vapour jest 5-bębnowym automatem z 3 rzędami i 10 liniami płatnymi. Zupełnie zwyczajnie, lecz sam temat automatu już taki nie jest.

Podobnie jak w każdej innej grze od Endorphina mamy możliwość podjęcia ryzyka i podwojenia wygranej. Wszystko to jest dostępne za pomocą jednego przycisku za pomocą którego na ekranie pojawiają się karty. Naszym zadaniem jest wskazanie karty o kolorze wybranym przez grę (czarny lub czerwony), zupełnie jak w grach Novomatica. Oczywiście jak w każdej innej grze mamy możliwość ustawienia w trybu automatu lub gry za wirtualne środki (gra za darmo, gra demo).

Opcje bonusowe w Diamond Vapour

Teraz przejdziemy do tematu, który zapewne interesuje Cię najbardziej, czyli jak wygrać w Diamond Vapour. Jak już wspomnieliśmy powyżej dróg na otrzymanie wygranej jest 10. W grze funkcjonuje zarówno Scatter (uruchamia darmowe spiny) jak i symbol Wild w postaci (Vape Bar), który zastępuje wszystkie symbole w grze, oprócz Scattera. Darmowe spiny zostają uruchomione jeśli na bębnach automatu pojawią się 3 lub więcej symbole ‘Vape Bar ’. Biorąc więc pod uwagę same opcje bonusowe i mechanikę gry Diamond Vapour i porównując ją do tego jak działają inne maszyny hazardowe do gry online, ta jest grą bardzo łatwą i prostą.

Pomimo swej prostoty Diamond Vapour wydaje się być ciekawą alternatywą dla innych maszyn online. Dlaczego tak myślimy? Przede wszystkim brawa należą się producentowi gry za nieszablonowość i ciekawy temat. Któż bowiem by się spodziewał gry, której bez umiaru spala się tytoń i buchają kłęby pary?
Jeśli chodzi o współczynnik wypłacalności, Diamond Vapour jest grą całkowicie standardową, mianowicie RTP wynosi 96%. Częstotliwość wygranej z kolei jest średnia. Szkoda, że nie możemy jej zmienić na wysoką jak jest to możliwe w automatach Wazdana. Nie możemy mieć jednak wszystkiego.
Jesteś zaintrygowany światem gry Diamond Vapour? Z przyjemnością spaliłbyś jednego, przy okazji wygrywając pokaźną sumkę? Wypróbuj więc swojego szczęścia na automacie Endorphiny. My trzymamy kciuki za Ciebie.