Double Tigers: pierwsza z maszyn online Wazdan dystrybutowana wyłacznie na rynek azjatycki

Double Tigers automat do gry online to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Wazdana. Gra reprezentuje jeden z nowych nurtów, które obrał producent w ostatnim czasie. Wazdan postanowił otworzyć się na azjatycki rynek, stąd nowe, orientalne video sloty w jego portfolio. Wazdan prezentował swoje gry na międzynarodowej konferencji G2E Asia w chińskim Makau i wrócił z nagrodą Hot Hit Award za grę 9 Lions. Automat ten jest kolejnym, którego nie możemy się doczekać. Niestety zgodnie z zapowiedziami Wazdana video slot będzie dostępny tylko na rynku azjatyckim.

Jak będzie wyglądać automat do gry Double Tigers?

Nie wiemy jeszcze za wiele na temat nowej gry. Wersja demo (kasyno gry za darmo) nie jest jeszcze dostępna na stronie producenta. Dlatego jestesmy zmuszeni polegac na niewielu informacjach, które udało nam się zdobyć. Reszta to niestety spekulacje.

Double Tigers będzie to 3-bębnowy automat do gry online z 8 liniami płatnymi. Gra zabierze graczy w podróż w czasie i przestrzeni do starożytnej Azji. Odnosi się też do orientalnych wierzeń, zwłaszcza wiary w to, że w każdej roślinie, stworzeniu, lub żywiole przesiaduje bóstwo-duch. Double Tiger wykorzystuje ten element i odwołuje się do dwóch żywiołów ognia i wody, które w grze przybrały postać tygrysów. Wiemy też, że w video slocie pojawi się innowacyjna gra bonusowa w postaci koła, która pozwoli operatorom kasyn wybrać specjalne nagrody dostępne dla graczy.

Wybór tygrysa nie jest przypadkowy. Jest to bowiem święte zwierzę w mitologii dalekiego Wschodu i w zależności od regionu reprezentuje różne cechy. Szczególnie w Japonii tygrys uznawany jest za dobrego ducha. Łączony jest też z walecznością, pięknem, gracją, nieśmiertelnością.

Nie powinno więc dziwić, że części ciała tego zwierzęcia takie jak kły, wąsy, pazury, a nawet futro były uważane za amulety i talizmany obdarzające noszącego odpowiednimi właściwościami. Dwa przeciwstawne żywioły ognia i wody reprezentują uzupełniające się przeciwności, Jing i jang i reprezentują dwa z pięciu głównych żywiołów w taoizmie. Mało tego w grze Double Tigers mają moc odblokowania głównej gry bonusowej! Szef sprzedaży Wazdan Andrzej Hyla tak komentuje nowa grę Double Tigers:

Nowa gra Double Tigers jest jedną z najbardziej wytwornych gier jakie udało nam się stworzyć do tej pory. Automat do gry Double Tigers będzie dostępny tylko i wyłącznie na rynku azjatyckim. Naszym celem jest dodanie czegoś nowego i unikalnego do naszych video slotów, wydaje nam się, że gra wygląda fantastycznie i stanie się jedną z najlepszych tego roku.

Gry w Double Tigers można było wypróbować na konferencji G2E. Co prawda, w Double Tigers nie będziemy mieli szansy zagrać, dość ciekawy wybór orientalnych maszyn online znajdziesz w 22BET.

Doble Tigers z pewnością będzie zawierała specjalne opcje, w które Wazdan wyposażył wszystkie swoje gry. Są to: opcja pozwalająca na ustawienie trybu gry o wysokiej/niskiej zmienności, opcja pozwalająca na równoczesne obserwowanie gry i tabeli wypłat, tryb energooszczędny, funkcja Gamble pozwalająca na szybkie podwojenie wygranych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat unikalnych funkcji Wazdana przejdź tutaj.

Jak najbardziej rozumiemy ideę stworzenia maszyn online dopasowanych tylko i wyłącznie do jednego rynku i nie winimy Wazdana, że Double Tigers nie będzie dostępne dla graczy z Polski. Kto wie nawet, czy Double Tigers jako gra przyjęłaby się na polskim rynku. Jak myślicie? Czy chcielibyście mieć możliwość gry w orientalne maszyny online?