Fibonacci to jedna z najnowszych gier hazardowych od BF Games. Czy zastosowanie ciągu liczb słynnego matematyka pomoże Ci w uzyskaniu wygranej?

Najnowszy automat do gry od BF Games inspirowany jest odkryciami włoskiego matematyka, Leonarda z Pizy, zwanego Fibonaccim. Choć na pierwszy rzut oka trudno się domyśleć, że gra ta ma jakikolwiek związek z ciągiem liczb, po jakimś czasie spostrzegamy niektóre szczegóły, chociażby takie jak wibrującą srebrną spiralę, widoczną tuż obok konsoli.

Spirale Fibonacciego widoczne są także w innych elementach automatu, na przykład symbolach. Te mają formę kart do gry. Niestety spirale widoczne na kartach przyjmują formę roślinnych wzorów i kwiatów, przez to trudno dostrzec, czym tak naprawdę są. Na automacie Fibonacci zagrasz w EnergyCasino.

Automat do gry od BF Games – Fibonacci wygląda bardziej na tematycznie związany z magią niż nauką. Sugerować to mogłoby umieszczenie postaci pięknej, tajemniczej kobiety z księgą. To ona roztacza wirującą spiralę i wygląda raczej jak czarodziejka, niż ktoś kto fascynuje się matematyką. Innymi słowy, wizualnie maszyna hazardowa od BF Games nie jest spójna z tematem, który prezentuje. I choć ta gra hazardowa wygląda całkiem nieźle, brakuje nam jasnych komunikatów i spójności kontekstowo-wizualnej, co niektórym wcale nie będzie przeszkadzało w grze.

Wypróbuj automat Fibonacci za darmo:

Jak wyglądają opcje bonusowe na automacie Fibonacci?

Zaczniemy od opisu samej mechaniki gry, która jest nieco inna niż w przypadku większości video slotów. Automat do gry Fibonacci to gra z trzema bębnami. Wygrane rozliczane są na jednej linii (bez względu na kierunek – od lewej do prawej i na odwrót). Celem gracza jest wylosowanie trzech kart na linii. Bajecznie proste w teorii, jednak bardzo trudne do wykonania w praktyce!

Wartość wygranej zależy od tego, jakie karty padną w losowaniu. Najwyższe nagrody otrzymujemy za zebranie kombinacji kart pomarańczowych, niebieskich i zielonych. I to byłoby na tyle. Nieskomplikowane zasady, aczkolwiek nieco nudna mechanika gry to cechy charakterystyczne automatu Fibonacci od BF Games. Niestety nie ma to nic wspólnego z obstawianiem zakładów zgodnie z ciągiem stworzonym przez słynnego matematyka.

Czy istnieją strategie gry zgodne z liczbami Fibonacciego?

Ależ tak i można je zastosować podczas gry w ruletkę! System Fibonacciego używa się podczas gry w ruletkę podczas obstawiania zakładów na czarne i czerwone. Pierwszy zakład jaki wnosimy wynosi 1. Dalej kontynuujemy zgodnie z kolejnymi liczbami z ciągu, aż do wygranej. Wówczas zaczynamy od początku. Oczywiście jest to bardzo uproszczona wersja tej strategii do gry w ruletkę. Jeśli jesteście nią zainteresowani, polecamy artykuł poświęcony sposobom na wygraną w ruletce.

Podsumując automat do gry Fibonacci od BF Games ma niewiele wspólnego z zastosowaniem strategii liczb Fibonacciego. Na automacie do gry niestety nie mamy nawet szansy użycia tej metody. Automat jest o tyle ciekawy, że wyróżnia się unikalną mechaniką, która go wyróżnia na rynku. Pytanie tylko, czy jest to coś czego oczekujesz? Czy gry o prostych zasadach to Twoje ulubione? Jeśli tak, Fibonacci zdecydowanie będzie Ci się podobało. Jeśli nie, sugerujemy wypróbwanie jakiegoś automatu NetEntu.