Fin wpłaca 10 euro i wygrywa w kasynie Betsson 120tys. euro

W kasynie Betsson przez cały styczeń trwała promocja, w której oferowano graczom bonus od 1. wpłaty, a także możliwość udziału w specjalnej loterii. No i mamy już pierwszego szczęśliwca, który po wpłacie równowartości tylko 40zł, trafił wygraną w wysokości 120.000 euro!

Nieźle! A kim jest zwycięski fin?

Szczęśliwcem o którym mowa jest 36-letni Janne z Satakunta. Wygrywając w loterii dla wpłacających graczy w Betsson, udaje mu się zgarnąć nagrodę w wysokości 120 tys. euro czyli blisko 500 tyś PLN. Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób udała mu się ta sztuka? Otóż Janne wpłacił 10 euro i grał na slotach dnia, które codziennie typuje serwis Betsson. Każdy dzień takiego grania to jedna wejściówka do losowania. Samo losowanie odbyło się się 2 lutego i to Janne okazał się tym, który wygrał główną nagrodę.

Po wygranej fin powiedział, że kiedy Betsson zadzwonił do niego informując o wygranej, on tego wieczora pracował i nawet nie miał czasu nacieszyć się wygraną. Teraz w pierwszej kolejności zamierza zabrać swoją rodzinę na bardzo długie wakacje. Wygrana będzie miały duży wpływ na całe jego życie. Cieszy się szczególnie, że uda mu się spłacić kredyt na mieszkanie, a także zafundować rodzinie kilka małych przyjemności.

Mimo wszystko wciąż nie może uwierzyć, że udało mu się wygrać i potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do myśli, że ma teraz tak dużo pieniędzy.

Gratulujemy!

Jeżeli nie masz jeszcze konta na Betsson to zapraszamy do rejestracji i odebrania bonusu 100% do 500 PLN. Jak to zrobić? To proste!

  • Zarejestruj się na Bettson i dokonaj pierwszej wpłaty
  • Przejdź do zakładki „Moje Bonusy” i odbierz swój bonus
  • Natychmiast otrzymasz 100% premii od wartości Twojej 1. wpłaty

Najnowsze promocje

W najnowszej kasynowej promocji wygrać można m.in. iPhone 6. Promocja trwa w terminie od 14 lutego do 13 marca 2015, a nowiutkiego iPhone wygrać można każdego dnia. Aby wziąć udział w zabawie, musisz tylko dokonać depozytu w wysokości min. 75 PLN lub 17 euro albo 20$. Nie ma limitów wpływ, a każdy kolejny depozyt to jedna szansa więcej w losowaniu iPhona. Wpłacać można także za pośrednictwem niektórych płatności błyskawicznych.

Jeżeli będziesz tym szczęśliwcem, którym uda się wylosować telefon, to kurier dostarczy CI go na wskazany adres w przeciągu 2 dni.

O firmie Betsson

Betsson to jeden z największych internetowych kasyn świata, a także firma bukmacherska i platforma pokera online. Łącznie z usług serwisu korzysta ponad 2 miliony użytkowników. Polska wersja językowa portalu dostępna jest już 2006 roku, a sama firma została założona w 2001 roku przez Szwedów: Fredrika Sidfalka, Andersa Holmgrena oraz Henrika Bergquista.

W Polsce Betsson jest znany także z tego, że sponsorował polskich siatkarzy – Piotra Gruszkę i Agatę Mróz. W 2008 roku Betsson.com był oficjalnym sponsorem Pucharu Świata w Zakopanem, a do września 2009 ambasadorem pokera na betsson.com był „Liroy”.