Fortuna Zakłady Sportowe i STS nominowane do nagród EGR Magazine

Nie jest tajemnicą, że STS i Fortuna to największe firmy oferujące zakłady bukmacherskie w Polsce. Teraz mają szanse zostać jeszcze bardziej docenione, tym razem także poza granicami naszego kraju. Bukmacherzy zostali nominowani do nagrody EGR Operator Awards 2019. Czy i który z operatorów ma realną szansę na wygraną?

Bycie nominowanym do nagrody magazynu e-Gaming Review Magazine to ogromne wyróżnienie dla każdego operatora i docenienie jego całorocznej pracy. Ceremonia będzie miała miejsce w Londynie, 24 października.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna zostały nominowane do kategorii ‘Operator roku’ (najbardziej pożądana ze wszystkich nagród), podczas gdy STS ma szansę na aż dwie nagrody. Mowa o kategoriach ‘Operator zakładów sportowych’ i ‘Kampania marketingowa’.

Mimo wszystko, powiedzmy sobie szczerze, polskim firmom będzie bardzo trudno zwyciężyć, gdyż konkurencja jest duża. Wśród niej największe firmy z branży i-gamingu – takie jak: Bet365, William Hill, czy The Stars Group.

W ubiegłych latach zarówno STS jak i Zakłady Sportowe Fortuna były pośród nominowanych. Nigdy jednak, żadne z nich nie otrzymało statuetki.

Zakłady bukmacherskie Fortuna są obecne na rynku polskim od 1996 roku. Szybko zyskały popularność. Ponoć zgodnie z badaniami statystycznymi, co trzeci gracz, wybiera właśnie Fortunę. Zakłady można obstawiać online za pomocą aplikacji mobilnej lub stacjonarnie w tak zwanych kioskach.

Fortuna jest też sponsorem głównym Legi Warszawa oraz innych klubów sportowych. takich jak GKS Katowice, Miedź Legnica, TS Podbeskidzkie, Raków Częstochowa, Wigury Suwałki. Bukmacher wydaje też własny magazyn z informacja na temat oferowanych zakładów i kursy (pamiętaj, że te mogą ulec zmianie).

STS to skrót od Star – Typ – Sport. Firma obecna jest na polskim rynku od 1997 roku i co roku przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów sportowych. Od lutego tego roku STS oferuje zakłady także poza Polską. STS ubiegało się o licencję brytyjską, w związku z czym ich oferta jest dostępna także dla Polaków (i nie tylko) w Wielkiej Brytanii.

Kolejnymi krajami, w których gracze mogą obstawiać zakłady na stronie online STS są: Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Malta, Gibraltar i Łotwa, co oznacza, że STS posiada także licencję maltańskiej Malta and Gaming Authority. Jest to znak, że STS zdecydowanie się rozwija i staje się międzynarodową firmą. Naszym zdaniem również STS ma znacznie większą szansę na uzyskanie nagrody niż Fortuna. Wynika to chociaż by z otwarcia się firmy na inne rynki, co nie jest łatwą inwestycją. Z pewnością sama oferta zakładów STS także wzrośnie z tego powodu.

Czy Fortuna Zakłady sportowe również pójdzie w ślady STS? Czy bukmacher otworzy swoją działalność na innych rynkach europejskich? Nie jest to proste zadanie, tym bardziej doceniamy wysiłek, jaki włożyło w to STS. Zdecydowanie jest to coś, co zasługuje na uznanie!

Życzymy powodzenia obu polskim firmom i cieszymy się z wyróżnienia jakie je spotkało. Z niecierpliwością czekamy na wynik ceremonii!