Friday Reload w Playamo. Odbierz swój bonus w kasynie!

Friday Reload w kasynie Playamo to kolejny powód, by cieszyć się piątkiem. Jako gracz Playamo otrzymasz 50% bonus, aż do 100 EUR, w każdy piątek. Dostaniesz też 100 darmowych spinów na slot Brave viking, na dodatkową osłodę początku weekendu. Pierwsze 50 free spinów znajdzie się na Twoim koncie po 24 godzinach od wpłaty, a gdy upłyną kolejne 24 godziny, dostaniesz taką samą porcję: 50 darmowych spinów. Czy te powody są wystarczające, by świętować rozpoczęcie weekendu? Pełen relaks z Friday Reload w Playamo. I weekend staje się jeszcze lepszy!

Masz apetyt na Friday Reload w Playamo? Proszę bardzo.

„Weekend tygodnia koniec i początek…” Tak nic nie wprowadza nas w lepszy nastrój, niż fakt, że czeka nas trochę wolnego. A możliwość otrzymania dodatkowego bonusu w kasynie wprost elektryzuje! Już dziś w kasynie Playamo czeka na Ciebie 50% bonus od depozytu. Możesz otrzymać maksymalnie do 100 EUR w środkach bonusowych. Na dokładkę zaserwowane Ci zostanie 100 free spinów, w porcjach po 50: pierwsza dawka po 24 godzinach od depozytu, a kolejna, gdy upłyną natępne 24h.

Ważne informacje:

  • Uwaga! Aby aktywować bonus Friday Reload należy potwierdzićposiadanie kodu bonusowego: „I’ve got the bonus code”, robiąc wpłatę, a następnie wpisać kod „RELOAD”.
  • Gdy obracasz bonusem, minimalna stawka to 5 EUR. Bonus musi zostać obrócony x 50.
  • Aby otrzymać free spiny musisz obrucic depozytem przynajmniej raz.
  • Wygrane wynikające z darmowych spinów muszą zostać obrócone min 50 razy, nim zostaną zwolnione do wypłaty.

 

Nie masz jeszcze konta w Playamo? Zarejestruj się.

Playamo serwuje cos więcej niż powitalny drink w kasynie. Nowi klienci zostają objęci specjalną ofertą powitalną. Jest to 100% Bonus Powitalny. Jeżeli wpłacisz 100 EUR, to otrzymasz jeszcze raz tyle i dzięki temu będziesz mógł zagrać za 200 EUR. By wziąć udział w tej promocji należy użyć kodu bonusowego “FIRSTDEP”.
Drugim atrakcyjnym elementem oferty powitalnej, są darmowe spiny. Otrzymasz 20 free spinów na Lucky Lady’s Clover, w ciągu 24h od pierwszej wpłaty. Następnie będą one przyznawane codziennie po 20, przez pierwszych 5 dni od rejestracji. Łącznie otrzymasz w ten sposób 100 free spinów.

Środki bonusowe trafią na Twoje konto razem z wpłatą. Bonus powitalny obarczony jest wymogiem obrotu. Zanim środki będą zwolnione do wypłaty należy obrócić bonusem min 50 razy. Bonus obarczony jest wymogiem obrotu x 50. Wygrane wynikające z darmowych spinów muszą zostać obrócone 50 razy.

To jeszcze nie koniec. Wpłacając do kasyna Playamo po raz drugi, otrzymasz 50% bonus od depozytu, do 200 EUR. By otrzymać bonus należy użyć kodu “SECONDDEP”. Na tym etapie otrzymasz też 50 darmowych zakręceń na slot Lucky Blue.