Gra tygodnia w Betsafe: Copy Cats. Szansa na super nagrody!

Gra tygodnia w Betsafe to tym razem Copy Cats – jeden z nowszych automatów online od NetEnt. Promocja w tym kasynie to niepowtarzalna okazja, by zawalczyć o część z puli 40 000 PLN oraz super gadżety! Co tydzień możesz też odebrać setki darmowych spinów. Czy jesteś gotowy na szaloną kocią gonitwę za myszką? W Betsafe czekają łakome kąski, więc nie zwlekaj i przekonaj się sam! Co tydzień czeka inna gra tygodnia i kolejna porcja darmowych spinów. To od Ciebie zależy, z iloma free spinami zakończysz tydzień. W każdym tygodniu możesz zdobyć 600 darmowych spinów, grając na komputerze oraz aż 750 spinów, gdy grasz na urządzeniu mobilnym!

Gra tygodnia Copy Cats – jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji Gra tygodnia, wystarczy kliknąć jednokrotnie „Weź udział”. Co tydzień w promocji będzie brała udział inna gra, a informacja, jaki to automat będzie dostępna na stronie kasyna Betsafe. Co tydzień możesz zgarnąć aż do 1350 darmowych spinów na grę tygodnia. W tym tygodniu do promocji został wytypowany nowy automat on NetEnt – Copy Cats. W kolejnych tygodniach grami tygodnia będą: Fairytale Legends: Hansel and Gretel oraz Wild Wild West: The Great Train Heist.

Obróć wybraną przez siebie kwotą w Grze tygodnia i odbierz swoje darmowe spiny.

Minimalna kwota, którą należy obrócić to 100 PLN. Jeżeli obrócisz kwotą minimalną to do Twojego konta zostanie dodanych 20 darmowych spinów, gdy zagrasz na komputerze. Gdy postanowisz grać na komórce lub tablecie, to za obrócenie tej samej kwoty otrzymasz 25 darmowych spinów. Uwaga! Grając na urządzeniu mobilnym otrzymasz 20% więcej free spinów, niż grając na komputerze. Możesz też w zagrać w kasynie mobilnym i w wersji na komputer i zagrnąć maksymalną ilość darmowych spinów, czyli 1300! Obrót w kwocie 4000 PLN stanowi próg, od którego przyznawane są darmowe BIG spiny. Dokładny schemat, według którego będą przyznawane darmowe spiny, dostępny jest na stronie kasyna Betsafe.

Wygrane wynikające z darmowych spinów muszą zostać obrócone minimum 35 razy w ciągu 3 dni.

Turniej z pulą 40 000 PLN

Biorąc udział w promocji Gra Tygodnia, przystępujesz też do turnieju, w którym pula nagród to 40 000 PLN i odjazdowe gadżety. Jak to zrobić? Wystarczy, że dołączysz do zabawy klikając na „Weź udział” i zagrasz w Grę Tygodnia za minimum 0,8 PLN na spin i w terminie do 18 czerwca uzyskasz jedną z najwyższych wygranych w 20 spinach z rzędu.

Jeżeli znajdziesz się w pierwszej 100 zawodników, wygrasz część z puli 40 000 PLN i odjazdowe gadżety. Nagrody pieniężne i rzeczowe będą przyznawane według następującego schematu:

– 1 miejsce – 1600 PLN Bonus + złota nagroda
– 2 miejsce – 1200 PLN Bonus + srebrna nagroda
– 3 miejsce – 1200 PLN Bonus + brązowa nagroda
– 4 miejsce – 1000 PLN Bonus
– 5 – 10 miejsce – 800 PLN Bonus
– 11 – 20 miejsce – 600 PLN Bonus
– 21 – 65 miejsce – 400 PLN Bonus
– 66 – 80 meijsce – 200 PLN Bonus
– 81 – 100 miejsce – 160 PLN Bonus

Nagrody gotówkowe są bonusem pieniężnym i muszą zostać obrócone co najmniej 5 razy w ciągu 7 dni przed wypłatą.