Gracz ze Szwecji świętuje 7.5-milionową wygraną na slocie Hall of Gods

NetEnt wypłacił swoją największą wygraną jaka padła dotychczas na grach tego producenta, ponad 7,5 miliona euro! Potwierdza to miejsce NetEntu jako lidera na rynku w produkcji gier generujących wysokie wygrane, zwłaszcza video automatów z jackpotem. Ta pobudzająca wyobraźnię wygrana padła na jednym z najbardziej znanych gier NetEnt, Hall of Gods. Łączna suma wygranych jaka padła na tym slocie to ponad 80 milionów EUR!

Dokładna kwota wygranej wynosi 7,525,932.97 EUR. Padła ona na stronie Folkeautomaten.com marce należacej do Cameon! Szczęśliwym zwycięscą jest 47-letni Norweg, który kręcił spiny na stancjonarnej wersji (desktop) Hall of Gods.

Netent, który oferuje najwyższe jackpoty w branży, wypłacił w ubiegłym roku ponad 54 miliony EUR. Wygrana w Hall of Gods, to kolejny ponad 7 milionowy jackpot trafiony w ciągu ostatnich 7 miesięcy, kiedy to gracz z Wielkiej Brytanii trafił wygraną w wysokości €7,437,199.55 na Mega Fortune Dreams w grudniu 2016.

Od 2012 roku suma łącznych wygranych przekroczyła 57 milionów euro, z czego aż 20.5 miliona pochodzi z ubiegłego roku. Simon, Hammom, Chief Product Officer z NetEnt, tak komentuje najnowszą wygraną:‘Jesteśmy podekscytowani widząc kolejną, fantastyczną wygraną jackpota, tym bardziej, że jest to jedna z najwyższych wygranych zarówno dla nas, jak i naszych partnerów biznesowych (operatorów kasyn). Jackpot został wyzerowany i już nie możemy się doczekać nowej, wielkiej wygranej jackpota w Hall of Gods’’.

Hall of Gods to jedna z wielu gier z jackpotem oferowanych przez NetEnt. Oprócz tego mamy jeszcze chociażby Mega Fortune Dreams, czy Arabian Nights, Mega Fortune. Ta ostatnia została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa za największą wygraną jaka padłą na automacie online, czyli 17.86- milionową wygraną w 2013 roku.

Hall of Gods to jedna z lepszych gier Netentu. Nie tylko ze względu na wspomniany jackpot. Hall of Gods prezentuje wysoką jakość samą w sobie. To bardzo dobry automat z interesującymi animacjami i ładymi grafikami. Oczywiście najlepsze są tutaj opcje bonusowe, które pozwalają przejść do jednej z trzech puli wygranych: mini, midi i mega jackpot.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobiłbyś z tak wielką wygraną? Zapewne każdy, wprawiony gracz wie, na co przeznaczyłby taką sumkę. Czy kupiłbyś dom nad morzem? Wybrał w podróż dookoła świata, a może super szybki samochód? A może po prostu założyłbyś lokatę w banku i obserwował jak ta ogromna suma staje się jeszcze większa i większa…

Wielkie wygrane w kasynie nie zdarzają się często. Jednak takie wieści jak ta o ponad 7 – milionowym jackpocie na Hall of Gods sprawia, że mamy marzenia i wierzymy, że być może kiedyś przytrafi się to nam. Każdy z graczy wierzy, że kiedyś uda mu się coś wygrać. Pamiętajmy jednak, że należy zachować równowagę pomiędzy aktywnością w kasynie, a życiem prywatnym. Tutaj z pomocą przychodzi Odpowiedzialna Gra, która bardzo często pozwala nam kontrolować czas spędzony na gry kasyno. Najważniejsze to nie próbować się odegrać i grać dla czystej przyjemności. Kiedy gra w kasynie zaczyna być dla nas udręką, tracimy poczucie czasu i środków zużytych w kasynie to jasny sygnał, że powinniśmy przestać. Każdy z nas wierzy, że może wygrać wiele. To oczywiście możliwe. Pamiętajmy jednak, że wygrane w kasynie mają charakter losowy i przytrafiają się tym, co mają szczęście.