Graj w slot tygodnia i zdobywaj darmowe spiny!

Spędź weekend w pięknym stylu i w doborowym towarzystwie… genialnego automatu online! Gdy czasy weekendowych szaleństw w gronie przyjaciół wciąż nie są w zakresie naszych możliwości, my sami także możemy zapewnić sobie wspaniałe wrażenia na miarę najlepszej imprezy. Jak to zrobić?

4000 darmowych obrotów do wygrania!

W kasynie internetowym PlayAmo czeka na Ciebie turniej z wybranym Slotem Tygodnia. Pula dostępnych nagród to niebywałe 4000 free spinów. Aż 75 osób może liczyć na spore wygrane, a zwycięzca otrzyma zapierającą dech w piersiach główną nagrodę w postaci 250 darmowych obrotów!

W obecnym tygodniu, między 9-15 listopada 2020 roku, czeka na Ciebie genialna rozrywka na automacie online Deep Sea od producenta gier hazardowych BGaming.

Jakie są warunki turnieju?

Zabawa jest dziecinnie prosta, a Twoim jedynym zadaniem jest gra w najlepsze! Sprawa wygląda następująco:

  • Aby wziąć udział w turnieju, musisz dokonać choć jednej wpłaty podczas gry w slot tygodnia.
  • Co tydzień w turnieju obowiązuje inna gra.
  • Każda runda zaczyna się w poniedziałek o godzinie 12:00 UTC.
  • Przy każdym wykonanym zakładzie na automacie tygodnia otrzymujesz 1 punkt w wyścigu.
  • Minimalna wartość spinu to 0.50 EUR.
  • Swoją pozycję w wyścigu możesz śledzić obserwując ranking graczy na stronie promocji.
  • Warunek obrotu w przypadku uzyskanych darmowych obrotów to jedyne 10x, a na wykorzystanie ich masz 14 dni po ich zdobyciu!

Pamiętaj, że im więcej gracz, tym większe szanse masz na zdobycie darmowych obrotów w PlayAmo! My wracamy do turnieju, a Was samych zachęcamy gorąco do przyłączenia się do zabawy! Zyczymy wielkiego szczęścia i jeszcze większej ilości zdobytych obrotów!

Kluczowe informacje na temat slotu Deep Sea

Choć slot tygodnia zmienia się co 7 dni, tym razem przyglądamy się obecnemu wyborowi operatora. Slot Deep Sea od BGaming jest nową produkcją wydaną w 2020 roku. W grze przenosisz się do podwodnego świata oceanu – to bardzo innowacyjny wybór motywu, biorąc pod uwagę, że czasem mamy dość antycznych klimatów czy kolorowych owoców!

Gra przedstawia planszę w formacie 5×3, a gracz ma 15 linii płatnych. RTP slotu wynosi 94%, co jest raczej przeciętnym wynikiem, jednak to nadrabia sam przebieg gry, w której czekają na Ciebie niezastąpione funkcje symbolu wild i scatter, możliwość zdobycia free spinów. Nie zapominajmy też, że jeśli poszczęści się w 100%, możesz zgarnąć wygraną o wartości 350x Twojej stawki… To jak, jesteś gotowy by zanurkować w grze Deep Sea?