Jakie imię będzie nosić dziecko Harrego i Meghan? Typy bukmacherów!

Obstaw zakład na imię nowonarodzonego dziecka Meghan i Harrego. Podpowiadamy typu u bukmacherów!

Od poniedziałku wieczorem cały świat żyje informacją o tym, że księżna Meghan urodziła chłopca, tym samym dając koniec spekulacjom na temat płci dziecka. Fani rodziny brytyjskiej nie przestają jednak na tym i za wszelką cenę próbują dowiedzieć si jakie imię zostanie nadane pierowrodnemu.

Fani posunęli się nawet do sprawdzania domeny royal.co.uk, oficjalnej strony brytyjskiej monarhii. Podobno niektóre z adresów zawierających imię są już zarezerowane odysłają do strony gównej, co sugerowałoby, że może to być potencjalne imię dziecka Harrego i Meghan. Większość domen jednak informuje, że ‘’taki adres nie istnieje’’, co miałoby być wskazówką, że z pewnością nie jest ono imieniem, jakim zamierzają obdarzyć noworodka rodzice.

Na stronach bukmacherów można znaleźć zakłady na największe wydarzenia sportowe, ale to nie wszystko, gdyż od czasu do czasu pojawiają się także zakłady specjalne… takie jak typujace zwycięzcę wyborów prezydenckich, czy, no właśnie… imię lub płeć dziecka księcia Sussex.
Jakie imię pojawia się najczęściej na stronach bukmacherów sportowych? Które z nich ma największą szansę? Poniżej prezentujemy najpopularniejsze typy , które na chwilę obecną można znależć na stronach do obstawiania zakładów.

Choć utarło się, że tylko Brytyjczycy obstawiają zakłady typując imię dziecka Meghan, możesz zrobić to i Ty! Dokonaliśmy szybkiego przeglądu oferty zakładów i wysokości kursów w kasynach, które akceptują polskich graczy. Oto wynik naszego ‘dochodzenia’’.

Dla przykładu jedno z najbardziej popularnych kasyn wśród polskich graczy – MalinaCasyno typuje oto takie imiona, jakie może nosić przyszły następca tronu brytyjskiego: Arthur, James, Albert, Philip. Wszystkie powyższe to imiona staroangielskie, czy jednak Meghan rzeczywiście pozostanie przy imieniu, jakiego się po niej oczekuje? Jak można było się spodziewać – nie – i już teraz wiemy, że 7 w kolejce do tronu brytyjskiego ma na imię Archie.

Bukmacherzy jednak nie poprzestawają na kolejnych zakładach związanych z narodzinami dziecka. Na stronie Paddy Power można na przykład typować osoby, które zostaną matką chrzestną dziecka.

Wciąż nas Polaków zaskakuje popularność rodziny królewskiej w Anglii. Społeczeństwo brytyjskie żyje ich ślubami, pogrzebami, czy narodzinami dziecka. Zdjęcia Meghan w sukni ślubnej pojawiły się na okładkach magazynów, a informacja o nardzinach jej dziecka obiegła świat w mgnieniu oka. Tym razem Meghan i Harry dołożyli wszelkich starań, by poród był wydarzeniem prywatnym. Z tego powodu do samego końca ukrywano płeć dziecka, czy nadal nie jest znane imię.

Co więcej, Meghan Markle jest żywym symbolem zmian, jakie nastąpiły w brytyjskiej monarchii. Jest ona amerykanką, rozwódką i mulatką – kiedyś te przymioty z miejsca dyskwalifikowałyby ją jako kandydatkę na żonę księcia. Meghan nie tylko zdobyła serce Harrego, ale udało jej się zdobyć nieco prywatności dla rodziny i ograniczyć dostęp służby do prywatnych pokoi. Markle to rzeczywiście przewrotna i silna osobowość. Tylko to może pomóc znieść jej nieustanną presję sławy i popularności, jakiej przyspożyło jej poślubienie księcia Sussex.