Już jest! Black Hawk Deluxe, nowa maszyna hazardowa Wazdana

Jeśli nie straszne Ci ożywione szkielety i inne maszkary, koniecznie zagraj w Black Hawk Deluxe, odświeżoną wersję Black Hawk od Wazdan Games. Mamy pewne podejrzenia, że początkowo Wazdan planował premierę wersji Deluxe na Halloween, lecz nie zdąrzył z realizacja projektu. To oczywiście tylko nasze podejrzenia. Nie jest to informacja potwierdzona od producenta. Jak więc prezentuje się odświeżona wersja jednej z klasycznych gier Wazdana?

Cóż, trzeba przyznać, że automat Wazdana zabierze nas w czasie do lat 90-tych. Jeśli jesteś trzydziestolatkiem, przypomną Ci się więc gry z dzieciństwa. Rycerze, smoki i potwory do pokonania. W grze Wazdana czeka nas niebezpieczna przeprawa do zamku, którego strzega ożywione kościotrupy. Serce zamiera w piersi na myśl, co może znajdować się w jego środku. Naszym sprzymierzęcem jest czarny sokół. Wypatruj go więc na bębnach tego automatu. W Black Hawk zagrasz w EnergyCasino.

Black Hawk Deluxe wygląda jak gry retro, pierwsze RPG-i, w które się grało za dzieciaka na komputer. Nie chodzi o temat… tylko grafikę, styl animacji. Jak już wspomnieliśmy, gra została odświeżona i tym razem zakodowana w HTML-u. Black Hawk Deluxe daje radę! Do tego animacje w grze zsynchronizowane są z tym, co się w niej dzieje, mianowicie wygranymi. Jeśli trafiasz wygraną maszerujące w zbrojach szkielety, zaczynają biec w… Twoim kierunku? Prosty, ale jakże genialny zabieg, który sprawia, że jeszcze bardziej dajemy się porwać historii zawartej w grze.

Black Hawk Deluxe. Jakie opcje bonusowe?

Choć wpis ten nie jest recenzją tego video automatu, zaspokoimy Twoją ciekawość. Jak już wspominaliśmy Black Hawk to klasyka. Nie oczekuj więc bardzo rozbudowanych opcji bonusowych. Kombinacje wygranych tworzone są przez symbole specjalne takie jak Wild. Black Hawk Deluxe oferuje 54 linie płatne. Jest to prosta gra, której zarówno grafika, jak i mechanika odwołuje się do slotów w stylu retro. I jak Ci się podoba?

A co widzimy na bębnach? Wejście do lochów, ponure zamczysko, symbole z literami alfabetu, czarnego sokóła. Historia, którą można by dopisać do maszyny hazardowej Black Hawk. Wszystko to przypomina nam nieco film ‘Ladyhawke’ – ‘Zaklętą w Sokoła’ z Michelle Pfeiffer z 1985 roku.  Tak na prawdę, cała historia brzmi jak zaczerpnięta z średniowiecznych podań lub celtyckich legend. Intuicja podpowiada nam, że czarny sokół z Black Hawk to więcej niż zwykły ptak. Wokół niego unosi się dziwna, magiczna aureola. Mamy więc podejrzenia, że może być człowiekiem zaklętym w sokoła lub po prostu mieć magiczne własciwości. A te z pewnością ma, gdyż tam, gdzie się pojawi zdarza się wygrana na bębnach!

To, co rzeczywiście zasługuje na pochwałę to ściezka dzwiękowa do tego automatu. słyszymy jak pobrzękuje zbroja odbijająca się od kości maszerujących w naszą strone kościotrupów, oraz żałosny krzyk sokoła. Ścieżka dzwiękowa brzmi niepokojąco i tworzy aurę czekającej nas niebezpiecznej misji.

Black Hawk Deluxe jest automatem o 4 bębnach i 3 rzędach. Oprócz wygranych stworzonych przez 54 linie płatne, jak w każdym video slocie Wazdana możemy znaleźć opcje Gamble (ryzyko), w którym możesz zaryzykować swoje życie i wygrane. Jesli wygrasz w mini – grze, Twoje wygrane zostaną podwojone.

Gry Wazdana to jedne z najchętniej wybieranych automatów przez Polaków. Popularność zawdzięczają właśnie grafikom w stylu retro i wysokiej wypłacalności. Takich gier jak Black Hawk Deluxe Wazdan ma sporo. Dla tych z graczy, którzy preferują coś bardziej nowoczesnego również znajdzie się coś w obszernym portfolio gier Wazdana. Gry takie jak Los Meurtos, Mayan Ritual, Double Tigers również mają swoich zwolenników.

Tymczasem staw czoło niebezpieczeństwu i zdobywaj wygrane w Black Hawk Deluxe!