Lucha Maniacs – Stań do walki na ringu w kasynie Casinia!

Hola Amigos! Czas na Lucha Maniacs, nowy automat do gry online stworzony przez Yggdrasil. Ta gra hazardowa powinna spodobać się wszystkim fanom wresstlingu. Zawodowe zapasy, bo tak inaczej możemy określić ten sport zdobył największą popularność na kontynencie obu Ameryk. Luchamaniacs traktuje raczej o jego latynowskiej wersji, zwanej lucha libre (styl wolny). Luchadores (walczący) noszą charakterystyczne maski w intensywnych kolorach. Podczas gdy skrywają swoje twarze, z przyjemnością prezentują swoje szcześciopaki i bicepsy (zawodnicy nie noszą koszulek). Oglądanie ich napiętych mięśni to przyjemność sama w sobie, podobnie jak gra na tym automacie. Gotowy do walki? Czytaj dalej jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Luchamaniacs od Yggrasil.

Luchamaniacs to klasyczny 5-bębnowy, 3-rzędowy automat do gry z 20 liniami wygrywającymi. Podczas gdy budowa automatu należy do standardowych, to co go wyróżnia to oprawa graficzna. Jest ona do prawdy wyśmienita i szczerze nie ma się do czego przyczepić. Tak więc na bębnach automatu widzimy zawodników w maskach, którzy prawdopodobnie walczą przeciwko sobie. Zawodnicy wrestlingu to symbole o najwyższej wartości. Aby było ich łatwo odróżnić, każdy nosi maskę w innym kolorze. Ponadto różnią się posturą i wyrazem twarzy. Który z nich wygra walkę finałową? Dowiesz się wkrótce!

Lucha Maniacs – Prawdziwa gra toczy się na ringu!

W Lucha Maniacs szaleją tłumy, a głos komentatora dominuje nad wszystkim. Konsola slotu została bowiem umieszczona… na arenie, a jej tło stanowi widownia. Widzimy więc zgromadzonych widzów, światła reflektorów i poszuszające się głośniki. Taka atmosfera dodaje nam animuszu i sprawia, że gra na tym autmacie staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Jako ścieżka dźwiękowa posłużyła muzyka latynoska, która idealnie pasuje do tematu Luchadores, gdyż stamtą się wywodzi.

Wygraj do 30 darmowych spinów z 3 różnymi funkcjami do wyboru!

Darmowe spiny to frajda i wiele nowych automatów do gry online je oferuje. Nie każdy jednak zawiera 3 dodatkowe funkcje do wyboru! W Lucha Maniacs możemy na przykład wybrać pomiędzy darmowymi spinami, lub dodatkowym symbolem Wild, który jak wiadomo zastępuje każdy inny symbol na bębnach.

To jeszcze nie wszystko, bo możliwości jest znacznie więcej, dla przykładu: symbol zawodnika działający jako Wild, 2 symbole Wild pojawiające się losowo w każdym wykonanym spinie, potrójny mnożnik zakładu. W sumie jest tam 20 różnych opcji, które można odblokować losowo wraz z tym jak awansujemy w grze. Co najważniejsze spiny mogą być aktywowane ponownie. Lucha Maniacs to więc gra idealna dla maniaków wrestlingu i niekończących się darmowych spinów!

 

 

 

Golden bet, czyli złoty strzał w Lucha Maniacs

Ygrassil przewidział, że tradycyjna gra za niskie stawki dla niektórych graczy może być nieco męcząca. Lucha Maniacs umożliwi nam coś na kształt droższego zakładu. Wystarczy jeden klik na przycisk ‘Golden Bet’ a automat zakręci spin za kwotę pięciu monet. W zamian za to otrzymujemy jedną funkcję bonusową extra podczas sesju darmowych spinów. Być może nie brzmi to przekonująco, ale to dobry ‘deal’.
Zawsze, jeśli przychodzi nam rozmawiać o automatach Yggrassil zachwycają one pod względem grafiki.

Tak jest i tym razem w Lucha Maniacs, gdzie wygląd gry na prawdę cieszy oko. A jak z możliwością wygranej? Cóż teoretyczny współczynnik wyplacalności RTP w Lucha Maniacs wynosi 96.2%. To RTP nieco spada, jeśli nie gramy w trybie Golden Bet (96,1%). Jesteśmy jednak przekonani, że 0,1 % nie robi graczowi aż takiej różnicy. Jesteśmy jednak wdzięczni Yggdrasil za szczerość i podzielenie się z nami tymi danymi. Z kolei częstotliwość wygranej jest całkiem dobra i wynosi 35,5%. Dowodzi to, że gra w Lucha Maniacs może się opłacać, a z pewnością zapewni Ci dużo zabawy!