Lucky Fish – Nowa gra Wazdana!

Co byś zrobił, gdybyś złapał złotą rybkę? Poprosił ją o wielką wygraną, najlepiej jackpota! To chyba oczywiste, prawda?

Tak zapewne brzmiałaby odpowiedź każdego zapalonego miłośnika gry na automatach. Najwidoczniej pragnienie spełnienia tego życzenia przyświecało producentowi podczas projektowania nowej maszyny hazardowej, bo czym innym jest Lucky Fish, jak automatem do spełniania marzeń?

Jak wygląda Lucky Fish od Wazdan?

Po otwarciu automatu, natychmiast zostaniesz przeniesiony do fascynującego, podwodnego świata. Na bębnach umieszczono sympatyczne morskie stworzenia: koniki morskie, bajecznie kolorowe rozgwiazdy, zabawnie wyglądające ośmiorniczki i ryby. W grze funkcjonują też symbole Mystery (perłowe małże) i Scatter (skrzynia ze skarbem). W tle do gry widzimy rafę koralową, która zachwyca bogactwem barw i pięknem morskiej flory. Jako ścieżkę dźwiękową do gry wybrano relaksującą muzykę, która sprawi, że zapragniesz popływać w świecie wykreowanym przez Wazdana!

Jakie opcje bonusowe znajdziemy w automacie Lucky Fish?

Jakkolwiek grafiki są atutem gry od Wazdana, największą atrakcję stanowią w niej features, czyli opcje bonusowe. Zaczniemy od tego, że symbole, które złożyły się na wygraną znikają z bębnów, a w ich miejsce spływają kolejne. Dzięki temu zyskujemy kolejną, darmową szansę na wygraną z podwyższonym mnożnikiem wygranych! Każda kolejna taka wygrana zostanie pomnożona!

Dalej, w przypadku trafienia od 3 do 5 symboli Mystery na bębnach, aktywujemy opcję bonusową, która polega na wybraniu elemetu z ukrytą nagrodą (pick up game). Opcja ta jest dostępna zarówno w podstawowym trybie gry, jak i sesji darmowych zakręceń.

Co zrobić, by zgarnąć darmowe spiny w grze Lucky Fish? Wystarczy wylosować 3 lub więcej symbole Scattera (skrzynia ze skarbem w środku). Możesz otrzymać 10, 20 lub 30 darmowych zakręceń w zależności od ilości symboli Scattera, jakie udało Ci się wylosować.

Najważniejszym symbolem, który jednocześnie dał tytuł omawianej grze jest właśnie złota rybka (lucky fish). Pełni ona rolę symbolu Wild w grze – zastępuje wszystkie symbole oprócz Scattera i Mystery. Jednocześnie nie jest to zwykły symbol Wild, ale tak zwany Expanding Wild, czyli symbol, który rozciąga się na inne pozycje na bębnach. Co to dokładnie oznacza? Wylosowanie złotej rybki na którymkolwiek z bębnów podczas ‘pustego’ spinu, sprawi, że kolejne cztery pojawią się na losowo wybranych pozycjach na innych bębnach. Tym samym zyskujesz szansę na kolejne wygrane.

Podsumowanie

Lucky Fish to bardzo wciągająca gra, która sprawi, że wkrótce skupisz się głównie na uzyskaniu symbolu Wild lub 3 symboli Scattera. Mimo, że w swojej mechanice gra ta jest dość prosta, zabawa na niej to wspaniała rozrywka.

Jeśli lubisz automaty o prostych zasadach gry, nie wahaj się i wypróbuj Lucky Fish od Wazdana. Chyba nie musimy przypominać, że deweloper jako jedyny wyposażył swoje automaty w unikalne opcje takie jak możliwość zmiany długości trwania spinu, czy zmienności automatu. To tylko niektóre z niespodzianek, które czekają w maszynach Wazdana. Wypróbuj gry dewelopera i odkryj, co jeszcze dobrego, czeka tam na Ciebie. Gorąco polecamy!