Mecz Chorwacja – Anglia typy, Kto zagra w finale?

Już jutro bardzo ważne spotkanie piłkarskie tego Mundialu, mianowicie mecz Chorwacja – Anglia. Trudno jednoznacznie wytypować zwycięzcę, gdyż obie drużyny są bardzo dobre. Każdy z zespołów reprezentuje bardzo wysoki poziom piłki nożnej, niemniej jednak mecz Chorwacja – Anglia typy wskazują raczej na zwycięztwo Anglików. Która drużyna okaże się lepsza? Kto przejdzie do finału tych Mistrzostw Świata? Dowiemy się już jutro o godzinie 20-tej. Tymczasem przybliżmy Wam mecz Chorwacja – Anglia typy, oraz kursy u najlepszych bukmacherów sportowych. Zapraszamy.

Mamy przeczucie, że wielu Polaków kibicuje Chorwacji. Może wynikać to z przeświadczenia, że jakoś bliżej nam kulturowo do Chorwatów, niż Anglików. No chyba, że mamy do czynienia z polonią w Wielkiej Brytanii. Wówczas prawdopodobnie kibicujesz drużynie kraju, w którym mieszkasz. Do Chorwacji jednak jakos ‘duchowo’ nam bliżej. Podobny język, wspólne etniczne pochodzenie… Niby to inny kraj, a jakoś czujemy satysfakcję, że w półfinale znaleźli się Słowianie.

Niestety tegoroczny Mundial nie jest wolny od politycznych insynuacji. Zespół Chorwacji zyskał sobie sympatię kibiców z całego świata po tym jak wygrany mecz z Rosją dedykował Ukrainie. Z jednej strony można to poczytać jako szlachetny gest, z drugiej jako polityczną prowokację. Chorwaci zawsze uznawani byli jako naród mniej bliski Rosji, w przeciwieństwie do Serbów. Komentarz piłkarzy Domagoj Vida i Ognjen Vukojević może też być podziękowaniem dla klubu, w którym wcześniej grali. Niemniej, cokolwiek to by znaczyło piłkarze Chorwacji ponieśli konsekwencje swojego zachowania. Vida otrzymał ostrzeżenie od FIFA, z kolei Vukojević został odesłany do domu.

Czyżby Chorwacki Związek Piłkarski obawiał się politycznych reperkusji ze strony Rosji? Przecież sport powinien łączyć, a nie dzielić narody. Przynajmniej taka jest idea Igrzysk Olimpijskich i innych imprez sportowych. Dyskusje polityczne powinny zostać zapomniane na ten czas. Trudno jednak o to, gdy gospodarzem misrzostw jest Rosja, kraj który tworzy napięcie w Europie.

Tyle na temat Chorwacji. Co natomiast dzieje się w drużynie Anglii? Wiele mówi się o tym, że moze zabraknąć najlepszego pomocnika w zespole, Jordana Hendersona. Piłkarza nazywa się talizmanem zespołu, amuletem, który przynosi szczęście. Czym zasłużył sobie na to miano? Dzięki niemu drużyna z Trzema Lwami w herbie klubowym, nie przegrała ani razu od czerwca 2014 roku! Henderson jest bohaterem drugiego planu, gdyż może nie zdobywa bramek, ale przeciwstwwia się ich zdobyciu przez drużynę przeciwnika pomagając w zdobywaniu goli.

A jakie są typy na mecz Chorwacja – Anglia? Kto jest faworytem u bukmacherów sportowych? Kogo wytypowalibyście Wy? Przyjrzeliśmy się kursom u 22 BET i tutaj zdecydowanie uważa się, że mecz wygra Anglia z kursem 2.25. Na zwycięstwo Chorwatów postawiono kurs 3.5, a na remis: 2.9. Mecz ten jest równie popularny w Betsafe. Kurs na zwycięstwo Chorwatów wynosi 3.55, podczas gdy wygrana Anglii występuje po kursie 2.37. Rems natomiast to kurs 3.15. Zdecydowanie więc jeśli chodzi o typy mecz Chorwacja – Anglia faworytem jest drużyna angielska. A Ty co o tym myślisz? Który z zespołów wyjdzie zwycięsko z tego spotkania Twoim zdaniem? Jaki zakład obstawisz? Zawierzysz Trzem Lwom, czy drużynie z południa Europy? Który zespół zagra w finale mistrzostw?

Stawiaj zakłady na mecze live i zakłądy przedmeczowe u najlepszych bukmacherów sportowych. Oglądaj mecze i przeżyj niesamowite sportowe emocje!