Mecz Polska – Słowenia typy bukmacherów

W czwartkowy wieczór biało-czerwoni zmierzą się ze Słowenią w walce o wejście do finału Mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się dziś w Lublianie, spodziewamy się więc hali pełnej kibiców dopingujących gospodarzy. Komentatorzy sportowi wróżą zwycięstwo Polakom, choć z pewnością nie będzie ławo. Kibicie potrafią znacząco wpłynąć na samopoczucie zespołu i niepotrzebnie ich zestresować. Mamy jednak nadzieję, że biało-czerwoni wyjdą z tej sytuacji obronną ręką i sięgną po zwycięstwo w przepięknym stylu. A co na to bukmacherzy? Komu typują zwycięstwo?

Wystarczy kilka szybkich odwiedzin na stronach hazardowych, by przekonać się, że powszechnie wierzy się w zwycięstwo polskiej reprezentacji.

Betsson w swojej ofercie proponuje trzy rodzaje zakładów na mecz Polaków ze Słoweńcami:

Zwycięzca meczu:
Polska: 1.17
Słowenia: 4.75

Zwycięzca pierwszego seta
Polska: 1.37
Słowenia: 2.85

Zakłady z handicapem na ilość setów(przewaga setowa danej drużyny)
1 (-2.5): 2.30
2 (+ 2.5): 1.55

Łatwo więc ocenić, że bet na Polskę jest tak zwany pewniakiem. Pamiętaj jednak, że w sporcie różnie do bywa i nigdy nie jesteśmy w stanie w 100 % przewidzieć wyniku. Podczas dzisiejszego spotkania może być naprawdę różnie.

W Betsson możesz obstawiać również na jutrzejszy mecz półfinałowy Serbii z Francją. Tutaj faworytem jest Francja zdecydowanie.

Jakie kursy na mecz Polska – Słowenia znajdziesz u innych bukmacherów?

Jako przykład podamy znaną stronę hazardowa Malina Casino, na której oprócz gry w kasynie, można obstawiać zakłady sportowe. Oferta niestety ogranicza się do wytypowania zwycięzcy półfinałów lub zakładu na drużynę, która sięgnie po tytuł mistrza Europy.

Kursy na mecz Polaków ze Słoweńcami wygląda następująco:

Polska: 1.16
Słowenia: 4.70

Mecz ze Słowenią już dziś wieczorem. Samo oglądanie tego spotkania będzie niezwykle emocjonujące. Jeśli jednak chcesz ponieść poziom adrenaliny w Twoich żyłach jeszcze wyżej, obstaw zakład na stronie jednego z bukmacherów. Zanim jednak zdecydujesz się jaki postawić zakład, dobrze przygotuj się do tego i zasięgnij informacji!

Porównaj zawodników grających na tych samych pozycjach w obu drużynach, oceń zagrywki zawodników, ich słabe i mocne strony. Przyjrzyj się uważnie na jakich rozmiarowo boiskach miały okazję grać wspomniane zespoły.

Podejdź do sytuacji analitycznie, a nie emocjonalnie. Oczywiście, że każdy z nas kibicuje Polakom, w sytuacji, w której w grę wchodzą Twoje pieniądze należy myśleć racjonalnie. Odłóż więc na bok wszelkie sympatie i przeanalizuj szanse obu przeciwników. Tylko w taki sposób masz szanse na zwrot środków lub wygrane.

Podczas obstawiania meczów siatkówki nie ma co sugerować się tak zwanym pewniakiem. Gdybyśmy zawsze obstawiali zakłady na tak zwanych faworytów, bukmacher nigdy by nie zarobił, a przecież nie o to w tym chodzi. Sport jest nieprzewidywalny, ale dzięki dobremu przygotowaniu i wiedzy, jesteś w stanie zminimalizować ryzyko przegrania zakładu.

Życzymy powodzenia wszystkim obstawiającym i zwycięstwa polskiej reprezentacji.