Mięsożerne rośliny i UFO… czyli nowy automat Betsoft Gaming Back to Venus

Regularnie nagradzany w branży deweloper gier kasynowych Betsoft Gaming wciąż umacnia swoją pozcyję na rynku, prezentując fanom iGamingu nowy automat do gry Back to Venus. Jest to nieziemsko dobry sequel znanej już wielu graczom gry o nazwie It Came from Venus.

Annamaria Anastasi, dyrektor marketingu Betsoft Gaming, skomentowała premierę gry, mówiąc:

„Zawsze szukamy zróżnicowania bez kompromisów na rynku. „Back to Venus” pasuje do tego konceptu, ponieważ zawiera klasyczne wartości Betsoft z fantastycznymi innowacjami i nowymi funkcjami. Jest to zgodne z naszą strategią „kontynuacji” polegającą na utrzymywaniu aktualizowaniu najlepszych historii, ale dodawaniu także zwycięskich funkcji, które stanowią wyzwanie dla rozgrywki. W oparciu o bieżące opinie oczekujemy entuzjastycznego przyjęcia od naszych graczy”.

Skoro mowa o entuzjastycznym przyjęciu gry, my sami musimy przyznać, że ta produkcja zaskoczyła nas wyjątkowo pozytywnie. Grafika w grze nie różni się niemal niczym od animacji z wielkiego, kinowego ekranu. Betsoft od dawna znany jest z tworzenia tytułów, które wyglądają niesamowicie, i właśnie tej wspaniałej jakości możesz oczekiwać także i po tej grze.

Jest to część ich linii Slots3, którą jest większość ich nowych gier, a te cechuje bardzo rozbudowana grafika 3D. Nie bez powodu przez lata linia Slots3 była uważana za serię automatów z najlepszą grafiką w branży, a ta gra nie jest wyjątkiem.

Motyw Przewodni Automatu Online Back To Venus

Akcja gry osadzona jest na farmie, na której mięsożerna roślina z kosmosu poluje na rolnika. Tak, nie pomyliliśmy się. Back to Venus nawiązuje oczywiście do swojego poprzednika, zatem fani It Came from Venus na pewno będą zachwyceni.

Pod względem designu gra ma jednak o wiele lepszą jakość niż jej wcześniejsza część, co tylko świadczy o stałym rozwoju Betsoft Gaming. Back to Venus wprawia nas w kreskówkową atmosferę, jednak nie zapominając o zagwarantowaniu emocji wynikających z prawdziwego hazardu. Pomimo bardzo komicznych symboli w postaci mięsożernej rośliny, rolnika, stodoły czy statku kosmicznego UFO, deweloper balansuje komiczne elementy z poważną grą o poważne pieniądze.

Aby zdobyć wygraną w tej grze, musisz wylądować co najmniej trzy pasujące symbole na jednej linii wypłaty, zaczynając od lewej rolki. W grze jest łącznie 25 linii wypłat, co oznacza, że istnieje 25 zwycięskich kombinacji do zdobywania nagród pieniężnych.

Deweloperzy z BetSoft od zawsze potrafili przekształcić potencjalnie przeciętny automat w monumentalny slot. Wszystkie elementy rozgrywki w sequelu są na miejscu, od ścieżki dźwiękowej i grafiki do funkcji bonusowych. Fascynujące jest to, że są tu nawet obecne sygnowane elementy innych wspaniałych automatów BetSoft, takie jak dodatkowe symbole wilds i ponowne spiny znane nam z niedawno wydanego Monster Pop.

My jesteśmy „na tak” i zachęcamy Wam do przetestowania gry, jeśli jeszcze nie dane Wam było tego uczynić!