Mistrzostwa Ruletki w Royal Panda! Wygraj 40 000 PLN!

Mistrzostwa Ruletki w kasynie Royal Panda to niepowtarzalna okazja, by zgarnąć 40 000 PLN! Znasz powiedzenie „Fortuna kołem się toczy”? W czerwcu to przysłowie ma szczególne znaczenie w Royal Panda. Ruletka to gra, która zapewnia niesamowite emocje i trzyma w napięciu, gdyż w każdej chwili los może się odwrócić i to Ty możesz zostać zwycięzcą. Jeżeli chcesz dopomóc szczęściu, to graj w czerwcu w kasynie na żywo Royal Panda w którąkolwiek z ruletek na żywo! Przystąp do rywalizacji z innymi graczami i wywalcz sobie miejsce w finale. Finał to gwarantowane emocje na najwyższym poziomie, gdyż główna nagroda to 40 000 PLN!

Mistrzostwa Ruletki w Royal Panda – zasady gry w kasynie na żywo

Mistrzostwa ruletki w Royal Panda odbywają się w kasynie na żywo. W terminie od 1 – 30 czerwca możesz grać w wybraną przez siebie ruletkę na żywo. Kręć kołem Royal Panda Live Roulette i daj sobie szansę na zgarnięcie gigantycznej nagrody 40 000 PLN, która jest do wygrania w finale. Pięciu szczęśliwców zakwalifikuje się do finału. Jeżeli chcesz być jednym z nich, wystarczy, że wypełnisz jedno z poniższych zadań:

 • Traf największą ilość wygranych typu “double straight ups” w grze Double Ball Roulette, w czerwcu
 • Obróć największą łączną kwotę zakładów w naszych ruletkach na żywo w czerwcu
 • Rozegraj największą ilość rund w naszych ruletkach na żywo w czerwcu
 • Odnotuj największą łączną wygraną w naszych ruletkach na żywo w czerwcu
 • Odnotuj największą łączną wygraną jednego dnia w czerwcu, w naszych ruletkach na żywo

Znajdź się w gronie 5 szczęśliwych finalistów w Mistrzostwach Ruletki w Royal Panda

Jeżeli poszczęści Ci się, to znajdziesz się wsród szcześliwej piątki, to do Twojego konta zostanie dodane 4 000 PLN bonusu turniejowego. W lipcowy weekend: 8 – 9 lipca 2017 dostaniesz specjalne zadanie by:

 1. Ponownie grać w dowolną ruletkę w kasynie na żywo Royal Panda, uzywając środków bonusu turniejowego.
 2. Twoim zadaniem jest wygrać jak największą kwotę przy pomocy tych środków bonusowych.
 3. Gracz, który uzyska najwyższe saldo bonusu turniejowego, otrzyma elektryzującą wygraną 40 000 PLN! (Liczy się najwyższa wygrana z całego weekendu, w dowolnym czasie).

Możesz na bieżąco śledzić swój status, gdyż tabela wyników promocji: Mistrzostwa Ruletki w Royal Panda będzie aktualizowana co każdy czerwcowy poniedziałek i dostępna online na stronie kasyna.

Najważniejsze postanowienia regulaminu (Pełny regulamin znajduje się na stronie kasyna Royal Panda):

 • Mistrzostwa ruletki trwają od 1 czerwca, od godz. 00:00 (CEST) do 30 czerwca, do godziny 23:59 (CEST).
 • W promocji biorą udział następujące gry w kasynie na żywo Royal Panda: Royal Panda Live Roulette, Live Roulette, Live Speed Roulette, Immersive Roulette, Slingshot Auto Roulette, Deutsches Roulette, Svensk Roulette lub London Roulette.
 • Nagroda zostanie zaksięgowana na koncie zwycięzcy w dniu 10 lipca 2017. 40 000 PLN w gotówce jest możliwe do wypłaty. Kwota nie jest obarczona wymogiem obrotu.
 • Gracze, którzy zakwalifikują się do weekendowego finału, zostaną poinformowani drogą mailową oraz na Facebooku w dniu 1 lipca 2017.