Najlepsze sloty na lato 2018

Choć lato jeszcze trwa i może za wcześnie na tego typu klasyfikacje, pozwoliliśmy sobie na stworzenie listy najlepszych slotów na lato 2018. Każdego roku spotykamy się z płytami zawerającymi play listę na lato. Dlaczego więc, nie stworzyć ‘play listę’ automatów online, w które chętnie gramy latem 2018 lub taką, która wymienia maszyny hazardowe zasługujące na tytuł najlepszych.

Berry Burst

Lato kojarzy nam się z beztroską i wakacjami. Dlatego wśród letnich automatów nie może zabraknąć Berry Burst, gry hazardowej online, w której od samego patrzenia cieknie nam ślinka. Ślinimy się nie tylko na wysokie nagrody tworzone przez system Cluster Pays. Nasze zmysły węchu i smaku pobudzają soczyste i owoce zanurzone w smakowitym żelu. Owoce spadają na bębny automatu i wywołują urocze bąbelki, które unoszą się u górze. Letni klimat automatu podkreśla muzyka, którą słyszymy: zupełnie jakby nagrana w jakimś klubie disco lub ściągnięta z radia. Premiera tej gry hazardowej odbędzie się 23 sierpnia bieżącego roku. Niecierpliwie czekamy!

Jumanji od NetEnt

Numerem dwa na naszej liście jest Jumanji od NetEnt. Czym byłoby letnie wakacje bez egzotycznej przygody. Jumanji znalazło się w gronie najlepszych slotów na lato 2018 nie tylko ze względu na podjęty temat gry, ale jej wykonanie. Jeśli już miałeś okazję grać w Jumanji doskonale rozumiesz dlaczego ta maszyna hazardowa znalazła się tutaj. Jumanji urzeka nie tylko grafiką, co samym pomysłem. I choć producent ten znany jest z oryginalnych rozwiązań, a jego gry są jedne z najlepszych na rynku, Jumanji znowu zaskakuje. Animacje, które widzimy w tej grze długo bedą czekać na takie, które będą od nich lepsze.

Ponadto, Jumanji świetnie oddaje klimat filmu, a biorąc pod uwagę, że sami przenosimy się do świata gry, jest to perspektywa znacznie ciekawsza, niż oglądanie przygód bohaterów serialu. Wreszcie, opcje bonusowe , które umożliwiają re-spiny, czy Sticky Wines, gdzie na bębnach pojawiają się lniany, oplatają i przemieszczają symbole, tak byśmy uzyskali jak najwięcej wygranych… Czy trzeba pisać więcej, byś przekonał się, że Jumanji w pełni zasługuje na miejsce w liście najlepszych slotów na lato 2018?

Baker’s Treat

Last but not least, Baker’s Treat od Play’n Go! Choć ten automat do gry został wydany późną wiosną 2018, szczyt jego popularności przypada właśnie na lato. I choć o tej porze roku znacznie częściej przyswajamy płyny, niż zbędne kalorie grze tej trudno się oprzeć. Przede wszystkim ze względu na to, co pojawia się na bębnach: kolorowe makaroniki, orzeźwiający sernik z truskawkową galaretką, babka cytrynowa, czy ciasto z jagodami. Trudno się oprzeć takim pysznościom w realu, a co dopiero kręcić spiny i nieustanie patrzeć na nie. Baker’s Treat rozbudzi też Twój apetyt na wygrane! Te zgarniasz przede wszystkim dzięki kombinacjom, które zawierają potencjalne, wyróznione przez grę ciasta. 3 kombinacje zawierające każde z nich, a uruchomione zostają darmowe zakręcenia. Nic, tylko zajadać się ciastem i kręcić spiny!

Powyżej przedstawiliśmy najlepsze sloty na lato 2018. Lista top 3 automatów jest oczywiście subiektywna. Być może niektórzy z Was dodaliby do niej inne maszyny hazardowe do gry online. Nie uważamy też, że powyższa lista jest jedyna i obowiązująca. Jest to tylko zestawienie trzech najlepszych slotów na lato 2018, więc zdecydowanie za mało, by uwzględnić inne, godne uwagi automaty do gry. Wszystkie z nich znajdziesz w MalinaCasino.