Northern Sky – nowy automat do gry QuickSpin

QuickSpin to dostawca gier mało znany na polskim rynku. Nie znaczy to, że nie jest warty uwagi. Panie i Panowie, przedstawiamy nowy automat QuckSpin – Northern Sky! Dla wielbicieli gry na urzadzeniach przenośnych mamy dobrą wiadomość. Northern sky jest dostępny również w wersji mobilnej.

Northern Sky – najnowszy automat do gry od QuickSpin zachwyca kolorami i światłem. Ta gra jest prosta, lecz zwyczajnie piękna i tego nie da się podważyć. QuickSpin stworzył grę, do której będziesz wracać na długo po tym jak otworzyłeś ją pierwszy raz. Jesteś ciekawy opcji bonusowych i tego jak się gra w Northern Sky? Przeczytaj krótką recenzję slotu, a zaspokoisz swoją ciekawość.

Northern Sky – Slot pełen marzeń

Od zawsze chciałeś zobaczyć zorzę polarną? Marzysz, by wyjechać do Finlandii? Od dziś nie musisz opuszczać domu, by zrealizować to pragnienie. Automat do gry Northern Sky przeniesie Cię daleko na Północ i skusi możliwością wygranej. Northern Sky wydaje się być jedną z najlepiej wypłacających gier QuickSpin, dzięki licznym bonusom, które pojawiają się w grze, w tym niekończącej się sesji re-spinów!

Wygląd i oprawa graficzna

Pod względem czysto technicznym Northern Sky to pięciobębnowy automat z 3 rzędami. Zupełnie standardowo. Jednak tym, czym gra QuickSpin wyróżnia się sposród innych to rewelacyjna grafika. Barwne kryształki w kształcie zwierząt polarnych w siedmiu kolorach tęczy i tło, na którym widzimy górskie szczyty otulone śniegiem, a nad nimi zorza polarna… Trzeba przyznać, że to bajkowy krajobraz, który nie każdy miał okazję oglądać choć raz. W Northern Sky obraz ten nigdy nie zniknie i możemy się nim delektować bez końca!

Całości dopełnia piękna, folkowa muzyka, która wprowadza gracza w pozytywny, pełen nadziei nastrój. Nadzieja na wygraną i przeżycie czegoś wyjątkowego to główne emocje, które czujemy kręcąc spiny w Northern Sky.

Opcje bonusowe

Re-spiny

Re-spiny to coś, co sprawia, że Northern Sky jest grą absolutnie godną uwagi. Jak się słusznie domyślasz, chodzi o to, że darmowe spiny można reaktywować. Każda wygrana uruchamia kolejny, darmowy spin, przy czym symbole, które złożyły się na wygraną pozostają na bębnach. Pozostałe znikają i następuje re-spin. Jeśli przytrafi Ci się kolejna wygrana, sytuacja się powtarza. Automat kręci spiny, dopóki na bębnach nie padnie żadna wygrana.

Symbole specjalne – Scatter

Scatter to symbol, który uruchamia sesję… darmowych spinów. Tak! Jeszcze więcej darmowych spinów! Wystarczy trafić trzy symbole BONUS na bębnach, a czeka Cię 10 darmowych zakręceń w grze. Spiny te zawierają symbole, które wypłacają najwięcej! (żółty jeleń, czerwony niedzwiedź, zielony wilk i niebieska sowa).

Podsumowanie

Być może Northern Sky nie jest tak dobrą grą jak te stworzone przez NetEnt, ale zdecydowanie zasługuje na uwagę graczy z Polski. Dzięki niekończącym się re-spinom możliwość potencjalnej wygranej staje się… bardzo bliska. Opcja ta wydłuża również samą zabawę, gdyż stan naszego salda pozostaje bez zmian. Kolejny plus dla gry Northern Sky to wspaniała, ładnie prezentująca się grafika, która zdecydowanie wyróżnia ten slot na tle innych. Jeśli więc darmowe spiny to coś, co lubisz najbardziej, Northern Sky to gra stworzona wprost dla Ciebie. Teraz już możesz kręcić spiny bez końca! Polskie Kasyno szczerze poleca najnowyszy automat do gry od QuickSpin.