Nowe automaty od Netent wkrótce!

Lubisz oglądać seriale? Codziennie ściągasz nowe odcinki z Netflixa? Zapewne ucieszy Cię wiadomość o nowych slotach Netentu, których premiera planowana jest za kilka miesięcy. Jak myślisz, które z seriali będą miały wkrótce swoje slotowe odpowiedniki? (Uwaga, wstrzymaj oddech…) Vikings i Narcos!

Dla fanów tych seriali to najprawdopodobniej najlepszy news w tym tygodniu. Możesz być pewien prawdziwości tej informacji. Taką nowinę zaprezetował NetEnt podczas ICE Totally Gaming 2018, konferencji biznesowej w Londynie. To zatem oficjalne i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy cieszyć się nowymi slotami już pod koniec roku. Ci z Was, co nie ogladają seriali mogą czuć się nieco zagubieni w temacie. Przypomnijmy zatem o czym jest Narcos i Vikings.

Serial Narcos

Narcos opowiada o życiu i śmierci narkotykowego bossa Pablo Escobara. Jesteśmy pewni, że gdzieś słyszałeś/aś to nazwisko. Escobar był przywódcą kolumbijskiego gangu zajmującego się przemytem kokainy z Ameryki Południowej do Stanów Zjednoczonych. W złotych czasach swojej działalności Escobar był jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Szacuje się, że zarabiał jeden milion dolarów dziennie. Serial Narcos opowiada o ostatnim epizodzie z życia Króla Kokainy i polowaniu jakie urządził na niego rząd amerykański.

Historia, która podbiła świat – Vikings

Vikings to serial, który z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom historii, ale i nie tylko… Esencją serialu nie jest fabuła zgodna z prawdą historyczną. To, co w Vikings się podoba to wciągająca historia i charakterni, dobrze skrojeni bohaterowie. Vikings opowiada perypetie Ragnara Lodbroka i jego rodziny. Serial jest też opowieścią o ludziach, którzy zrobią wszystko dla dobra swojego klanu i najbliżych. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybki sposób utożsamiamy się z głównymi postaciami z filmu i z zatartym tchem śledzimy ich losy!

Który z powyższych slotów będzie lepszy? Który wybierzesz Ty? Czy nowe sloty Netentu dorównają popularnością ich poprzednikom? Na odpowiedź trzeba jeszcze trochę poczekać. Tymczasem możemy jedynie zgadywać jak będą wyglądały gry producenta.

Biorąc pod uwagę fakt, że na temat nowych produkcji wiemy naprawdę bardzo niewiele, a właściwie tyle, że będą one oparte na serialu telewizyjnym, pozostaje nam porównanie do Planet of Apes, slocie, który również powstał na bazie filmu. Jesteśmy zatem prawie pewni, że w slocie pojawią się symbole z głównymi bohaterami i ścieżka dzwiękowa z filmu. Możemy również spodziewać się interesujących opcji bonusowych i dziesiątek darmowych spinów do zdobycia.

Zarówno Narcos, jak Vikings mają wciągającą, wielowątkową fabułę. W przypadku slotu, nie o fabułę, lecz motyw i emocje, jakie gra komunikuje do graczy. Co prawda, niektóre ze slotow zaczynają mieć coś na kształt fabuły (np Blood Suckers 2, Custle Builders), gdzie jasno określony jest cel, jaki musi osiągnąć gracz. Czegoś podobnego spodziewalibyśmy także po Narcos i Vikings. Celem w przypadku pierwszego mogłoby być zabicicie Escobara, lub z drugiej perspektywy, jego ucieczka przed pogonią. Być może będziemy mogli wybrać tryb gry, w jakim przyjdzie nam kręcić spiny.

Serial Vikings skupia się na podboju Francji i Anglii przez Wikingów oraz rywalizacji Rangaroka z innym jarlem. Daje to doskonałe pole do stworzenia opcji bonusowych, czy symboli ze specjalnymi funkcjami. Jesteśmy ciekawi, czym zaskoczy nas NetEnt tym razem. Czy nowe gry staną się kolejnym hitem? Dowiemy się za kilka miesięcy.