Nowy na rynku rake free poker room! Grey Snow Poker

Kilka dni temu ruszyła strona nowego poker roomu, Grey Snow Poker. Czy Polacy będa mogli grać tam w pokera? Jak wygląda nowa strona? Jakie sa nasze pierwsze wrażenia? Wszystkiego wkrótce się dowiesz!

Grey Snow Poker wystartował 6 listopada tego roku. W organizacji strony pomagał były pracownik Amaya – George McIntosh, który wprowadził Poker Stars na rynek portugalski. Strona będzie dostępna poza oficjalnymi kanałami dystrybucji, wliczając w to kraje takie jak Kanada, Rosja, Niemcy i Ameryka Łacińska. Póki co niestety Grey Snow Poker nie jest dostępny w Polsce. Na stronie mogą się jednak zarejestowa Polacy mieszkający za granicą.  Grey Snow Poker operuje na licencji Wyspy Man.

Grey Snow Poker ma szansę stać się największym konkurentem Poker Stars, jednej z najlepszych stron na świecie oferujących możliwość gry w pokera. Czy Grey Snow Poker wyprze z rynku Poker Stars? Jest ku temu szansa, gdyż aby grać w Grey Snow Poker nie trzeba będzie płacić tak wysokiego rake – opłaty pobieranej przez instytucję, która organizuje grę w pokera. Zwykle rake wynosi od 5% do 10% kwoty założonych zakładów i jest płacona przez gracza od każdego rozdania. Jest to główne źródło dochodu kasyna, w przypadku pokera, w którym gracze grają przeciwko sobie.

Zamiast tego Grey Snow Poker będzie pobierał opłaty według stworzonego przez nich systemu Fair Play. Bedzie to opłata wynosząca 3% od zakładów. Gracz płaci ją w momencie, keidy opuszcza stół. Oznacza to, że jeśli dwóch graczy zasiądzie przy stole pokera z gotówką na sumę 100 EUR każdy, opłata wyniesie 6 EUR bez względu na to na ile ‘hands’ się gra i jak długo trwa gra. Dzięki temu gra w pokera będzie przyjemniejsza, a stawki zakładów nie będą topniały z kaźdym rozdaniem kart.

McIntosh ma nadzieje, że nowy stystem opłat Fair Play wstrząśnie biznesem opartym na pokerze online, a co więcej, zmieni przede wszystkim doświadczenie gracza na lepsze.‘Nasz system Fair Play będzie bardziej przyjazny dla okazjonalnych graczy. Pozwoli wydłużyć czas gry i jednocześnie da więcej czasu na naukę nowicjuszom pokera. Uważamy, że taki system pobierania opłat, wraz z losowym przydziałem miejsc, stworzymy jeszcze bardziej przyjemną atmosferę gry, zdecydowanie konkurencyjną dla innych stron oferujących grę w pokera online.’

A jakie są nasze pierwsze wrażenia, co do strony Grey Snow Poker? Na stronie dominują trzy kolory biały, szary i różowy. Po tym jak przywykliśmy do sposobu nawigacji na stronach kasyn, tutaj nieco trudno się odnaleźć. Póki co platforma dostępna jest w następujących językach: hiszpańskim, angielskim, portugalskim i rosyjskim. Czy Grey Snow Poker pojawi się kiedykolwiek w języku polskim? Trudno na chwilę obecną stwierdzić, mamy jednak nadzieję, że tak się stanie.

Na stronie mamy szybki dostęp do trawających turniejów i promocji. Możemy brać udział zarówno w turniejach dniowych jak i takich, które trwają kilka dni. Grey Snow Poker oferuje również Match-Me Bonus dostępny przy pierwszej wpłacie.

Dodatkowo na stronie znajduje sie jakby przewodnik wyjaśniający jak poruszać się po stronie i grać w pokera. Dzięki temu Grey Poker Snow jest również przystępny dla nowicjuszy. System Fair Play jest doprawdy kuszący i zapewne spowoduje, że wielu graczy zarejestruje konto w Grey Snow Poker. Z niecierpliwością czekamy, aż strona stanie się również przystępna dla Polaków.