Nowy Rok w Nowym Jorku i 40 000 PLN w promocji Betsson!

Nowy Rok w Nowym Jorku! Masz już plany na sylwestra ? Niezależnie od tego czy zaplanowałeś już swój pobyt w górskim kurorcie czy wypad za miasto ze znajomymi, dzięki Betsson masz szansę na niepowtarzalny sylwestrowy wyjazd życia, do miasta które nigdy nie śpi – Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych! Co zrobić by wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy pomiędzy 2, a 8 października zapisać się do konkursu i grać w grę Jack and the Beanstalk lub Jack Hammer na platformie Betsson, by za każde 40 PLN przeznaczone na grę otrzymać jeden bilet na loterię.

Nowy Rok w Nowym Jorku i inne nagrody

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie, gdyż Betsson przygotował masę dodatkowych atrakcji! Poza główną nagrodą, do zdobycia jest także ogromna pula pieniędzy! Pomiędzy pięciuset najlepszych uczestników podzielone zostanie 40 000 PLN, w tym najwyższa nagroda w wysokości 8 000 PLN jednorazowo! Dodatkowo, na każdego gracza który zapisze się do loterii i zagra za co najmniej 200 PLN w okresie trwania promocji, będzie czekać 10 darmowych spinów na wybrane gry. Mogą one zostać wykorzystane tylko do godziny 23:59 CET tego samego dnia, kiedy zostały graczowi przyznane.

Losowanie nagród promocji Nowy rok w Nowym Jorku odbędzie się 9 października, zaś lista zwycięzców zostanie ogłoszona następnego dnia (10 października).

Loteria wyłoni zwycięzcę nagrody głównej, którym jest fantastyczny wyjazd do Nowego Jorku. Ponadto, pula 40 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy rozlosowanych użytkowników. Zatem reasumując, nagrodami w konkursie są:

Miejsce 1 – Przygoda VIP w Nowym Jorku dla dwóch osób
Miejsce 2 – 8000 PLN w gotówce
Miejsce 3 – 1200 PLN w gotówce
Miejsce 4 – 1000 PLN w gotówce
Miejsca 5-501 – 60 PLN w gotówce

Do głównych punktów programu nagrody głównej należą rzecz jasna przeloty i transfery dla dwóch osób. Ponadto zapewnione jest 4-dniowe zakwaterowanie w Knickerbocker Hotel na Times Square, pakiet VIP dla par w Penthouse 760, open bar, otwarty bufet, wstępy do Copacabana i Supper Club, jazda na łyżwach w Rockefeller Centre, rejs wycieczkowy do Statuy Wolności oraz 2 bilety do Top of the Rock. Cała masa atrakcji na wyciągnięcie Twojej ręki!

Kilka najważniejszych zasad dotyczących promocji:

  • Chcąc skorzystać z oferty musisz być mieszkańcem jednego z podanych krajów: Polska, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Islandia.
  • Nagrody pieniężne mogą zostać natychmiast wypłacone. Nie ma tu bowiem żadnego dodatkowego warunku obrotu.
  • Zawsze kiedy zagrasz za minimum 40 zł (lub równowartość w obcej walucie) w podanych grach, tj. Jack and the Beanstalk oraz Jack Hammer, uzyskujesz 1 bilet loterii. Takich biletów możesz uzyskać maksymalnie 50 dziennie.
  • Zwycięzcy loterii zostaną wybrani losowo. Firma NetEnt będzie się kontaktować ze zwycięzcami w celu transferu nagród. W przypadku braku kontaktu z wygranym firma zastrzega sobie możliwość do anulacji lub przekazania wygranej innemu uczestnikowi.
  • Tylko jeden klient / adres IP jest upoważniony do udziału w loterii
  • Gracz może zostać wykluczony w przypadku podejrzenia złamania zasad promocji z jego strony. Ponadto, decyzja organizatora w kwestiach spornych jest ostateczna.
  • Klient jest odpowiedzialny za opodatkowanie ewentualnej nagrody.
  • Darmowe Spiny: Wygrane są pieniędzmi bonusowymi. By je wypłacić koniecznym będzie