Ogre Empire, nowa gra Betsoft Gaming sprawi, że pokochasz ogry i ich ukryte skarby

Ogre Empire to gra pełna skarbów do odkrycia i fortuny do wygrania. Nie tylko zakochasz się w najnowszej grze operatora, co polubisz ogry. Nie jesteś pewien? Czas się przekonać.

Czy pamiętacie Shreka, zielonego, uroczego potwora z filmu animowanego o tym samym tytule? Shrek to kuzyn stworów z Ogre Empire. Sympatyczny Shrek zmienił wizerunek ogrów na lepsze. Po tym jak ogry i trolle napadały na ludzi we Władcy Pierścieni nikt nie ośmieliłby się ich lubić. Shrek i Fiona zmienili to postrzeganie. Ogre Empire je zatem utrwali. Ogry z nowej gry Betsoft być może wygladają nieco przygłupawo na pierwszy rzut oka (czego innego można spodziewać się o przerośniętym osiłku) nie są jednak groźne. Wręcz przeciwnie, jeśli przemożesz swój strach i ośmielisz się do nich zbliżyć jest wysoce prawdopodobne, że obdarzą Cię fortuną. Gra dostępna jest od teraz wyłącznie w kasynie Casinia.

Gra od Betsoft zachwyca nie tylko piękna grafiką, animacjami 3D, co możliwościami wygranej.  Ogre Empire pomnoży Twój zakład nawet do  razy. Ponadto, maksymalna wypłata na jednej lini wynosi 1,000. Stawka zakładu wygląda standardowo, minimalna to 0,25. Maksymalnie obstawiać możemy zakład o wartości 25.

Ogromną zaletą gry, oraz jednocześnie innowacją, która zastosował Betsoft są jakby dwa tryby gry: nocny i dzienny. Każdy z nich cechują inne symbole pojawiające się na bębnach. Kiedy nastaje noc, a ogr śpi, na zewnątrz wychodzą ludzie. Tryby gry są naprzemiennie uruchamiane poprzez pojawienie się symboli specjalnych. Symbol słoneczny aktywuje tryb ‘dzień’ (zakład zostaje pomnożony 4x), natomiast jak można przewidzieć symbol księżyca przynosi noc i pomnaża stawkę zakładu 6 x! W Ogre Empire nie mogło zabraknąć symbolu Wilda, który reprezentuje różowy kwiat w intensywnym kolorze. Jego wylosowanie w trybie dnia sprawi, że rozszerzy się on na 3 najbliżej znajdujące się symbole zamieniając je w kolejne Wildy. Przypominamy, że Wild zastępuje każdy inny symbol w grze ułatwiając uzyskanie wygranych. Z takim Wildem będzie to super łatwe!

Symbole, które będziemy mieli okazję zobaczyć tylko w nocy to: Joker, Król i Królowa. Zupełnie jak w kartach, prawda? Noc to czas, kiedy ogr śpi, a ludzie mogą czuć się bezpiecznie i wyjść ze swoich kryjówek. Najwyższa wartość ma król, którego pięciokrotne pojawienie się na bębnach zostanie nagrodzone wygraną o wartości 50. Również tryb nocy ma ‘swojego’ Wilda w Ogre Empire. Jest nim egzotyczny kwiat o płatkach w jarzeniowych kolorach.

Betsoft słynie z brawurowo wykonanych animacji w grze. Nie mogło ich zabraknąć w Ogre Empire. W ciągu dnia ogr może chwycić za maczugę i uderzyć w nią o bębny. Sprawi to, że wszystkie symbole reprezentowane z kamienia zostaną rozbite i znikną z gry. Wówczas będzie miejsce na dodatkowy jeden darmowy spin, który powstaje poprzez spadek symboli w dół w celu zapełnienia pustych miejsc. Dzięki temu mamy szansę na kolejną wygraną.

Brawo dla Betsoft za pomysłowość i piękne wykonanie gry. Jesteśmy pewni, że Wam się spodoba o ile lubicie maszyny do gry, których motyw przewodni oparty jest na bajkach i baśniach. Ogre Empire z powodzeniem może konkurować z grami Netentu takimi jak Jack and the Beanstalk, Fairytale Legends: Red Riding Hood, czy Novomatic: Fairy Queen. Jeśli z upodobaniem kręcicie spiny na wymienionych automatach, Ogre empire Was nie zawiedzie.