Play’n GO i tajna agentka – premiera slotu Agent Destiny

Czołowy dostawca automatów do gier Play’n GO nie zatrzymuje się ani na chwilę i po raz kolejny w tym roku zaskakuje nas premierą nowej gry. 7 maja deweloper ogłosił swoje najnowsze wydanie w postaci automatu wideo o nazwie Agent Destiny.

Gra jest niczym innym jak wspaniałą przygodą szpiegowską opartą na uwielbianych, kultowych komiksach, serialach telewizyjnych i filmach z lat 50. i 60. XX wieku, przywołując zabawę i ekscytację tego gatunku dzięki starannie dobrej oprawie graficznej i muzyce. Nawet efekty dźwiękowe w intro gry są dopracowane do perfekcji!

Kobieca postać agenta Destiny czerpie inspirację z niesławnych tajnych agentów – nam samym na myśl przychodzi tu znany wszystkim James Bond i Modesty Blaise. Dzieło oparte jest na stylu artysty komiksowego Adama Hughesa, który jest jednym z najbardziej znanych twórców komiksów współczesnej epoki, specjalizującego się w kreowaniu… postaci o płci pięknej. To właśnie dzięki temu gra ma charakterystyczny wygląd, który gracze na całym świecie będą w stanie bezproblemowo rozpoznać.

Gra oferuje trzy ciekawe funkcje specjalne, łączące darmowe spiny z połączonymi bębnami i mega symbolami, dające graczom wiele ekscytujących okazji do wygrania. Łącząc rozgrywkę ze stylem, połączone bębny i mega symbole mają na celu przypominać okienka komiksu w grze – jest to kolejny przykład perfekcji utrzymanej ze strony Play’n GO. Dzięki powiązaniu narracji gry z wizualną estetyką slotu, w efekcie dostajemy grę totalnie innowacyjną i bardzo różniącą się od standardowych automatów online.

Dyrektor generalny firmy Play’n GO Johan Törnqvist skomentował podejście firmy do tworzenia gier oraz podkreślił moc szczegółów w produkcjach iGamingowych:

„Jeśli chcesz tworzyć najbardziej rozrywkowe gry, musisz wziąć pod uwagę całe doświadczenie, i my właśnie to robimy. Agent Destiny to nie tylko fajna gra, ale także odzyskanie radości i emocji związanych z przygodami szpiegowskimi, na których opiera się ten slot.”

„Design, dźwięk, aspekty gry; wszystkie elementy, które łączą się, aby stworzyć miejsce, które przyciąga uwagę graczy” – podsumował.

Czas polać sobie martini i zasiąść do gry przy tym 5-bębnowym slocie online, aby przenieść się do świata tajnych agentów, by nie tylko zbawić świat w tarapatach, lecz… przede wszystkim wzbogacić się o parę złotych! O to już zadba Play’n GO, który w grze akceptuje obroty o wartościach od 0.10 do 100. Gra nie tylko urzeka pod względem wizualnym i dźwiękowym, ale też nie pozostawia wiele do życzenia względem funkcji bonusowych.

Po raz kolejny Play’n GO pokazuje klasę i przedstawia graczom automat online, który podnosi poprzeczkę na rynku gier kasynowych. My jesteśmy zachwyceni i wierzymy, że Wam samym gra przypadnie go gustu. Nie czekaj dłużej i wczuj się rolę Agent Destiny – gra dostępna jest już teraz dla wszystkich graczy.