Poniedziałki z Book of Dead w Betsson!

Betsson ma coś specjalnego dla wielbicieli automatów od Play’nGo. Jednoczesnie kasyno ma złoty środek na to, by poniedziałki nie były takie straszne! Wystarczy, że grasz w Book of Dead w każdy poniedziałek, a zyskasz szansę na 20% zwrot za wygrane do kwoty 500 PLN. Czy to pewniak! Zdecydowanie tak, inaczej byśmy o nim nie pisali.

W jaki sposób skorzystać z oferty?

Przede wszystkim trzeba się do niej zapisać! Dokonujesz tego poprzez kliknięcie w przycisk ‘’Zapisz się’’, widoczny na stronie promocji. Dalej należy po prostu złożyć depozyt i grać na automacie Book of Dead między godziną 00:01, a 23:59. Oznacza to, że jeszcze masz mnóstwo czasu, by skorzystać z oferty i zgarnąć darmowe środki na grę. Minimalna wartość cashbacka to 10 PLN, maksymalnie możesz natomiast uzyskać aż 500 PLN. Chyba warto spróbować, prawda?

Lepsze to niż zwyczajna gra na automacie Play’n Go bez żadnej gwarancji zwrotu. Biorąc udział w promocji Betssona, masz szansę na jakiś zwrot środków. Oczywiście nie każdy zakwalifikuje się do tego. Trzeba będzie najpierw spełnić szereg wymogów. O tym będzie za chwilę.

Co trzeba zrobić, by otrzymać cashback?

Zwyczajowo kasyna rozdają cashback, czyli zwrot za przegrane, kiedy balans pomiędzy przegranymi a wygranymi jest ujemny. Oznacza to, że znacznie częściej przegrywałeś, niż wygrywałeś. Betsson stawia jednak jeden warunek konieczny, by zakwalifikować się do promocji: musisz wygrać minimum 10 PLN w ciągu dnia (‘’łącznie wygrane minus łączne zakłady powinny dać wynik dodatni i wyższy niż 10 PLN’’). Jest to cashback od wygranych, a nie przegranych, jak to zazwyczaj w kasynach bywa.

By dać Ci lepsze wyobrażenie jak obliczany jest cashback w promocji Betssona, pokażemy to na konkretnym przykładzie. W tym celu obliczamy łączną sumę zakładów i łączną sumę wygranych na grze Book of Dead w ciągu całego dnia.

Suma zakładów = 400 PLN
Suma wygranych = 800 PLN

Cashback = 20 % z 800 PLN – 400 PLN = 20% z 400 PLN.
W tym przypadku gracz otrzyma zwrot w wysokości 80 PLN (0,20 x 400 PLN = 80 PLN).

Pamiętaj, że w promocji liczą się zakłady, które rozegrałeś za prawdziwe pieniądze. Środki bonusowe nie są brane pod uwagę.

Wiesz już zatem jak obliczyć 20% cashback. Skąd jednak wziąć informacje o tym, ile wynosiła moja suma zakładów, czy suma wygranych w grze? Te informacje są zazwyczaj dostępne na Twoim profilu na stronie kasyna. Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki, najczęściej nazywaną ‘Historia gry’ i tam policzyć sumę zakładów. Jest to dość często czasochłonna czynność. Mamy bowiem przed sobą każdy, pojedyńczy zakład (stawkę) i jego wynik (przegraną lub wygraną). Musimy więc przebrnąć przez kilka do kilkunastu stron danych.

Niektóre z kasyn prezentują dane w lepszej formie, mianowicie mamy też dostęp do sumy zakładów na danym automacie. Tutaj policzenie sumy zakładów jest bardzo proste i nie zajmie tyle czasu.

Podsumując, zawsze jest dobrze wziąć udział w promocji, która daje Ci dodatkową szansę na zdobycie czegoś dodatkowego. Zdecydowanie polecamy zabawę na Book of Dead w Betsson!