Posłuchaj wezwania natury w automacie Kamchatka od Endorphina Games!

Endorphina słynie z dość oryginalnych pod względem tematycznym gier. Tym razem producent gier zabierze Cię na Kamchatkę, półwysep o bardzo wyjątkowym klimacie i krajobrazie. Będzie to miejsce wyciszenia, podziwiania przyrody i wielbiania natury. Automat Endorphiny idealnie oddaje klimat tego miejsca i jeśli szukasz czegoś, co Cię zrelaksuje automat do gry online Kamchatka to jest to!

Co znajdziemy więc na bębnach video slotu Kamchatka? Wszystkich charakterystycznych dla tego miejsca reprezentantów Fauny i Flory. Symbole reprezentują bardzo relistycznie przedstawione zwierzęta tego fascynującego regionu: wilka, niedźwiedzia, łosia, lisa, łososia… Scatterem jest najsłynniejszy wulkan Kamczatki: Kluczewska Sopka. Opróćz tego na bębnach pojawiają się symbole takie jak: A, K, czyli klasyka automatów, etc.

Projektując ten video automat graficy włożyli wielki wysiłek i należą się im za to brawa. Gra jest naprawdę ładna i przyjemnie się ją ogląda. Kręcąc spiny na automacie Kamchatka możemy podziwiać piękno natury tego miejsca, nawet jeśli nigdy nie mieliśmy okazji tam być! Automat do gry idealnie oddaje klimat i aurę półwyspu! Tereny te są mało zurbanizowane, dominuje więc natralny krajobraz i ten właśnie przedstawili w slocie graficy Endorphiny. Wielka szkoda, że tworzą oni wciąż automaty w technice Flash, a nie HTML5!

Tło automatu stanowi widok z lotu ptaka. Nasz wzrok gubi się w chmurach i błądzi po pastwiskach i jeziorach widocznych z wielkiej wysokości. Jeśli chodzi o animacje te niestety są ubogie. Nie można ich orównywać do animacji jakimi dysponuje na przykład NetEnt. Te w Kamchatce są proste, typowe dla slotów sprzed 4 lat, ale nadal ładne. Niestety przywykliśmy już do nieco bardziej widowiskowej formy i sloty te nie robią już takiego wrażenia jak gry innych produncetów. Wszystko jednak zależy od tego, jakie sloty lubimy. Niektórzy bowiem wciąż preferują klasykę i wysokie RTP, niż komerycjne gry hazardowe, które nie oferują zbyt wielu możliwości zdobycia wygranej.

A jakie opcje bonusowe przygotowali dla nas graficy Endorphiny? Czy Kamchatka jest równie atrakcyjna jeśli chodzi o bonusy, darmowe spiny i możliwości pomnożenia wygranej?

Przede wszystkim znajdziemy tu jak w starych grach Novomatica opcję Ryzyka, która pozwala nam na pomnożenie wygranych. Jak sama nazwa wskazuje wiąże się to z podjęciem ryzyka, a więc utratą wszystkich zdobytych środków, które decydujemy się obstawić. Działa to więc na zasadzie ‘wóz albo przewóz’. Opcję Ryzyka uruchamiamy za jednym kliknięciem. Ta pojawia się kiedy zdobyliśmy wygrywającą kombinację.

Symbole specjalne, jakie znajdziemy w automacie Kamchatka to przede wszystkim Wild (niedźwiedź) – zastępuje wszystkie symbole, Scatter (wulkan) i Geyser – który uruchamia grę bonusową. Opiszemy dokładnie teraz na czym to polega.
Trzy symbole Scattera (wulkan) lub więcej na bębnach nagradza gracza 15 darmowymi spinami. Podczas tej sesji wszystkie wygrane są podwajane! Z kolei opcja Geyser Bonus aktywowana poprzez wylosowanie symbolu gejzera na bebnach numer 1 lub 5 aktywuje gre bonusowa w postaci ‘pick up the game’, tzn. będziemy wybierali przedmioty skrywające nagrody. Sa nimi mnożniki stawki w przedziale x2 – x15.

Pod względem technicznym, Kamchatka oferuje 243 linie płatne, 5 bębnów i 3 rzędy. Symbole specjalne pomogą ci uzyskać wygrane, a temat slotu pozwoli na krótki relaks.

Wybierz się w samotną podróż do zapomnianych krain daleko na Wschodzie Rosji i odkryj dziewiczą przyrodę Kamchatki. Podróż nie będzie łatwa, spotkasz wiele wyzwań i trudności na swojej drodze, które wystawią na próbę twoje umiejętności odwagę i… szczęście. Sprawdź na jak wiele Cię stać i wypróbuj automat Kamchatka od Endorphina Games!