Producent gier hazardowych przez internet – Microgaming świętuje rocznicę

Microgaming to jeden z najlepszych producentów gier hazardowych przez internet. Firma ta ma ponad kilkanaście lat działalności na rynku, a doświadczenie które pozyskała widać w jakości maszyn. Rok temu, dokładnie 1 sierpnia 2017 firma przeniosła się do nowego budynku, nieopodal Douglas Promenade na wyspie Man. Jesteś ciekawy jak Microgaming świętował swoją rocznicę?

Jak na dostawcę oprogramowania dla kasyn, w tym najlepszych gier hazardowych przez internet musiało być hucznie i pompą. Było również oryginalnie: przed wejściem do budynku, w którym mieści się biuro Microgaming zakopano tak zwaną ‘kapsulę czasu’. O co w tym chodzi?

Kapsuła czasu to nic innego jak pojemnik z zapakowanymi próżniowo zdjęciami (chodzi o to, by nie uległy zniszczeniu) przedstawiającymi najważniejsze wydarzenia w historii firmy, takimi jak Dni Wolontariusza, w których wzieli udział pracownicy, nagrody czy pierwsze zdjęcie grupowe w nowym budynku, zwanym Sixty Two (Sześdziesiąt Dwa). W kapsule znajdują się również wycinki artykułów z przeszłości, w tym jeden opublikowany w The Telegraph, w którym Sixty Two znalazło się na liście ‘Najbardziej cool biur 2017’.

Najlepsze gry hazardowe przez internet i najlepsze biuro na świecie?

Jak myślisz dlaczego budynek biura Microgaming zasłużył sobie na określenie jednego z najlepszych? Przede wszystkim dlatego, iż został zbudowany z myślą o pracownikach tworzących najlepsze gry hazardowe przez internet. Ultranowoczesny, 5 piętrowy budynek mieści ponad 300 pracowników. Kompleks składa się z dwóch budynków połączonych naziemnym przejściem, zwanym Sky Bridge.

Wewnątrz znajduje się szereg udogodnień, które mają do swojej dyspozycji pracownicy: siłownia, coffe shop, gabinet zabiegowy (w razie nieszczęśliwych wypadków), biblioteka, stolówka, a na dachu znajduje się ogród, w którym można spędzić przyjemnie czas. W sumie w budynku znajduje się aż 16 pokoi przeznaczonych dla meetingów. Możemy sobie wyobrazić jak przyjemnie jest pracować w takim biurze.

John Coleman, dyrektor Microgaming, tak komentuje rocznicę:

‘’Rocznica pierwszego roku w Sixty Two jest dla nas niezwykle ważna. Kapsuła czasu zawiera zdjęcia, które pokazują wydarzenia i wartości ważne dla Microgaming. Zrobiliśmy to, by pokazać kulturę jaka panuje w naszej firmie i zachować ją dla przyszłych pokoleń. Najważniejsze jednak jest to, że jest to przypomnienie dla nas samych, są to momenty, które mają służyć jako dowód unikalnego dziedzictwa i tworzyć wspomnienie o ludziach, którzy sprawili, że budynek ten stał się czymś więcej niż miejscem pracy. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego kampusu.‘

Maszyny online jakich jeszcze nie było

Wśród najlepszych gier hazardowych przez internet stworzonych będących dziełem Microgaming znajdują się: Jungle Jim, Hot as Hades, Thunder Struck, Robin of Sherwood. Microgaming to firma z długim stażem i ciesząca się uznaniem, na co w pełni zasługuje. Dokonania Microgaming zostały docenione na arenie międzynarodowej. Firma jest zdobywcą wielu nagród, w tym: Global Gaming Awards (w ktegorii: Produkt Cyfrowy 2016, 2015 i 2014), The International Gaming Awards (w kategorii: Produkt mobilny roku 2017), Innowator Roku 2016), oraz wielu, wielu innych. Gry Microgaming znajdziesz w wielu kasynach online, w tym w EnergyCasino.

Cieszymy się, że Microgaming to firma, która posiada tak inspirujące środowisko pracy i kulturę. Przekłada się to na jakość produkowanych przez nich gier, co doskonale widać nie tylko dzięki międzynarodowym nagrodom i nominacjom. Szybki rzut oka i kilka spinów na produkcjach Microgaming pokazują, że są to najlepsze gry hazardowe przez internet.